[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Niezbyt bo on nie może tak szaleć i długo
chodzić bo ma dysplazje.
Jak był młodszy to więcej chodził a teraz dziadkowi się nie chce.
[/COLOR][/quote]
Aha, ma dysplazje...
Hmmm...
wysłałam takie zdjęcia...
[IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Ogrodowe056.jpg[/IMG]
[IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Ogrodowe058.jpg[/IMG]
[IMG]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/Ogrodowe055.jpg[/IMG]
co myślicie? :)
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No bo sie spał:D
Teraz już stary jest i nie wychodzi tyle na podwórko jak wcześniej
[/COLOR][/quote]
A biega poza działką?
Ale ja jestem nachalna :D
[quote name='DuDziaczek']:eviltong:
ps sisters nie doszedl ci jeszcze portrecik :-o[/quote]
Nie wiem czy doszedł, muszę zobaczyć do skrzynki pocztowej czy mam powiadomienie :D
[quote name='Martunia']Zależy w której części Wrocławia. U mnie wprawdzie ciepło, ale pochmurnie. :( A jak byłam na rowerze to dwa razy kropnęło na mnie deszczem, ale nic nie pada, na szczęście. ;)[/quote]
Na Bielanach jest cudownie :loveu:
[quote name='Selket']Zazdraszam..u nas od samego rana leje, i leje, i leje, i leje.....[/quote]
uuuu :glaszcze:... u nas tylko rano lało, ale teraz jest cieplutko i słońcuszko świeci :)
[quote name='Selket']I tak pogoda brzydka ;)[/quote]
Nie no, we Wrocku pięknie jest, a zazwyczaj jak jest ładnie we Wrocławiu to często i tam jest ładnie :loveu:;)
[quote name='Martunia']Ojej dlaczego ? :([/quote]
[quote name='agaciaaa']Czemu jesteś smutna?[/quote]
[quote name='Selket']Cześć!
Co się stanęło? :glaszcze:[/quote]
Dzięki ...
Nie jadę w góry :roll: A szkoda, tak fajnie miało być...
Może pojadę za tydzień :) Ale już nie będę zapeszać :razz:
[quote name='Cheritka']Ojej jak on dziwnie trzyma zabawkę pod językiem :crazyeye::crazyeye:
[URL]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/IMG_2213.jpg[/URL]
czekamy na zdjęcia po powrocie :evil_lol:[/quote]
On nie trzyma zabawki pod jęzorem:roll::eviltong:
[quote name='Martynia&Pusio']Zabierzcie mnie ze soba !! :loveu:
Ale Bardek bedzie mial radoche ..
Zabierzcie mojego Pusia . On by chetnie tam pobrykal . :loveu:
[SIZE=4][COLOR=royalblue]Dobranoc . ;*[/COLOR][/SIZE][/quote]
No i zapeszyłam :-(