Występ Agnieszki i Taia był świetny :).
[QUOTE] Napisał [B]Juszes[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/index11.html#post11065724"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Czy Tai nie ma talentu? Może i nie, ale na pewno ma zdolności, których pozazdrościłby mu nie jeden burek.
Czy w takim razie talentem jest gibkość, kręcenie sześcianem, sztuczki magiczne, akrobacje, taniec czy wydostawanie się z kaftana bezpieczeństwa? Przecież to wszystko jest do wyuczenia/ wypracowania.
Wrodzonym talentem jest chyba tylko śpiew, bo nie każdy rodzi się ze świetnym głosem...:roll:
W pracę z psem, jak we wszystko trzeba włożyć dużo poświęcenia i czasu, podobnie, jak do pozostałych "talentów" prezentowanych w tym programie.
Dlatego nie widzę większej różnicy pomiędzy pokazem Taiego, a innych osób.
Może więc program powinien zmienić nazwę z "Mam talent" na np. "Mam zdolność"? xD :evil_lol:[/I]
[/QUOTE]
W zupełności się z tym zgadzam ;).