[quote name='Ulaa']
a od kiedy niufki są jakoś szczególnie bardziej zazdrosne od innych? :roll::-o toś wymyśliła :eviltong:[/quote]
A czytałam sobie takie właśnie 'dziwolągi' :)
[quote name='Ulaa']nie to nie:obrazic:
za karę nie będzie fotek :obrazic:[/quote]
och, toż to okropne ! Cioteczki tu czekają na foty, a tu co ?? :crazyeye:
Dawaj, dawaj, i nie marudź ! :eviltong::eviltong: