[quote name='Ada-jeje']Weronika pilnuj tego watku, jestes za niego odpowiedzialna mam na mysli sterylke Sary nie mozemy o tym zapomniec.[/quote]
Wiem, że sterylka ma być w połowie sierpnia, ale dokładnego terminu nie znam, niestety.. Pani Jolu, jaki jest dokładny termin sterylki Sarki ?