Czakulec był niegrzeczny:mad: Nie dawał sobie zakraplać oczek. Dziabał, szalał. Jak wiadomo zakraplanie po takim zabiegu rzecz ważna. Wzrosło ciśnienie w jednym oku. Chłopak musiał szybciutko zmienić dt. Szybka decyzja i KateBono przyjęła huligana pod swoje skrzydła.
Kasiu i Beatko wielkie dzięki:loveu: Teraz nie ma,że boli oczka zakraplane, a Czakuś po każdym nieprzyjemnym zabiegu nagradzany kiełbaską.:lol:
A Ty łobuzie słuchaj się cioteczek bo dostaniesz na to chude dupsko. Przyjadę i Cię obiję kijaszkiem.