Wczoraj Nico pojechał do swojego domu. Zaprezentował się z jak najlepszej strony. Pan swierdził ,że w realu jest jeszcze piękniejszy. Nico tylko rozdawał całusy:lol:
Powodzenia chłopaku w nowym domy, pilnuj się i nie wybieraj na samotne przechadzki. Nie warto!!