[quote name='Zuza i Noddy']Ćwiczyłyście postawę, czy sama tak wyszła, bo ślicznie się mała prezentuje.
Piękna sunia z niej rośnie.[/quote]
Sama się ustawiła ;) Ja nie znam się na handlingu :lol:
[quote name='Marysia&Pysia']No to jak skonczyla 6 michów to wszystkiegi najlepszego :D
a prezent był?:mad::lol:[/quote]
Jak zwykle nowe piłeczki :p
[quote name='Shetanka']Piękne fotki :loveu:
Ale tylko dwie? :mad:[/quote]
:evil_lol:
Więcej zdjęć będzie jak wrócę z gór, czyli w weekend.
Dla oczekujących nowych zdjęć coś na pocieszenie, trochę fotek nie zamieszczanych tutaj, znajdziecie na blogu Sheili:
[URL="http://www.sheila.blox.pl"][SIZE=4][COLOR=black]www.sheila.blox.pl[/COLOR][/SIZE][/URL]