[quote name='Zuza i Noddy']Planujecie jkąś wystawkę?
Myślałam o Głogowie, ale odpada z dwóch powodów: 1) Sheila ma cieczkę, 2) Nie jesteśmy jeszcze gotowe na nią, nie uczyłam jej stania w statyce i pokazywania zębów (w sensie sprawdzania ich przez inną osobę :lol:), ale zabieramy się do roboty ;)
[quote name='RCookie']Planujesz sterylkę? ;)
Taak, chcę ją ciachnąć :evil_lol:
[quote name='RCookie']W takim razie życzę powodzenia i sukcesów szkoleniowych :).
Dziękujemy :p
[quote name='Tengusia']sliczna dziewczynka z niej wyrosla :loveu:
Również dziękujemy :loveu: