-
Posts
298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orzemek75
-
Witam serdecznie. To co tu przeczytałem bardzo mnie zdruzgotało. Chce powiedzieć że pani Joanna która adoptowała szczeniaczka a po chwili go oddała nie udziela się i nie przychodzi na spotkania Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "REKS". Jest to osoba która złożyła podpis pod dokumentami założycielskimi stowarzyszenie, potrzebnymi do rejestracji stowarzyszenia w KRS. Pani Joanna zgłosila się do nas z prośbą o pomoc w adopcji małej suni która przebywa w malborskich kojcach. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175172-Sunia-od-miesiaca-czeka-w-kojcu-na-nowy-dom-Niezapomnijmy-o-niej[/URL] W obecnej sytuacji nasza pomoc nie ma już racji bytu. Jutro zadzwonię do UM w Malborku z prośbą o niewydanie tej pani suni. Choć moja prośba może nie odnieść skutku proszę wszystkich o pomoc w znalezieniu jej dobrego domu. Przemysław Wojtacha Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "REKS"
-
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
tak. był wystraszony i bardzo zdziwiony. jutro będę u niego to może coś więcej zaobserwuję. nie szczekał ani nie próbował mnie ugryźć. był obojętny i moja osoba go nie interesowała za bardzo. -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
są to 4 kojce są w jednym rzędzie obok siebie. pieski się czują a niektóre nawet widzą. napewno są samotne. dla tego pobyt w tych kojcach powinien być jak najkrótszy. ale nie zawsze tak jest. mała sunia z innego tematu na forum jest już tam ponad miesiac. -
zobaczymy czy zgłosi sie właściciel. a jak sie zgłosi to jaki powód był ze psinka błąkała się po mieście.
-
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Nie. Na ogłoszenia nie jest za póżno. Staruszek zbyt długo się błąkał aby ktoś go jeszcze szukał. Ja będę u niego w czwartek po pracy i postaram się mu do budy włożyć więcej słomy. Niestety to nie jest schronisko i pieseki nie mają tam takiej opieki. Osoba która się opiekuje pieskami (jest to pracownik ZGKiM który ma pewnie inne obowiązki) daje im tylko jeść i pić oraz raz na jakiś czas wysprząta kojec. To wszystko. -
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
czesanko to by chyba za mocno go bolało. tego się chyba już nie da rozczesać. choć mogę się mylić. :-) -
[COLOR=RoyalBlue][I][B]W Malborku 11 grudnia, na ulicy 17 Marca został znaleziony pies rasy husky. Po rozmowie telefonicznej z dyżurnym Straży Miejskiej w Malborku dowiedziałem się że pieska znalazła mała dziewczynka. Nie wiemy czy pies uciekł czy został porzucony. W środę powinno ukazać się ogłoszenie w Gazecie Malborskiej. Mam nadzieję że znajdzie się właściciel a jak nie to będziemy szukać psince nowy dom.[/B][/I][/COLOR] [COLOR=Red][I][B]Husky nie ma czipa ani tatuażu i jest bardzo łagodny.[/B][/I][/COLOR] [IMG]http://images40.fotosik.pl/234/d8640949e8ac22a3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/93/9740bec45efb52d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/234/7e1085dff6fb1f82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/238/6fc86f4064e4386dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/233/b1d6ffd1e739684fmed.jpg[/IMG]
-
Psinka już w schronisku w Tczewie. Szukamy nowego, ciepłego domu.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zagląda do bidulka. Była dzisiaj u niego pani weterynarz i naszczęście piesek jest zdrowy. Jedynie co mu doskwiera to zimno. Po prostu buda jest troszkę za duża i nie może on ogrzać jej swoim małym ciałkiem. Na pewno przydałaby mu się kąpiel i strzyżenie tylko że teraz jest za zimno. Wiec malutki bidulku do góry. -
Para jest bardzo zdeterminowana aby przyjąć sunię pod swój dach. Dzisiaj mieli się kontaktować z panią gospodarz miastaw w sprawie suni i możliwości wejscia na teren kojców. czekam na meila od nich. kurcze. czasami myślę ze ten świat jest pokręcony. wiem że te 9 godzin samej suni w domu to dużo ale jednak ciepło domowego ogniska, wspólne wieczory i weekendy to jednak dużo i myślę że zrekompensuje to suni samotość przez te 9 godzin.
-
[I][B][COLOR=royalblue]Niestety dużo o tej psince nie napiszę. Zdjęcia mówią same za siebie. [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=royalblue]Jest to starszy piesek po przejściach. Wygląda na bardzo cierpiącego. Został znaleziony na Oś Południe w bardzo ciężkim stanie. Miał silną gorączkę i był bardzo osłabiony. Pewnie bardzo dawno temu został porzucony bo jest strasznie zaniedbany. [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=royalblue]Szukamy dla niego domu gdzie przynajmniej starość spędzi w cieple i spokoju.[/COLOR][/B][/I] [SIZE=5][COLOR=red][I][B]Tel. 608-514-004, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/I][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images49.fotosik.pl/238/d5f894f3c343d909med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/233/e65d1450fbf11f9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/237/d4557edf88e9f71bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/234/dea265e766ed0a37med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/238/4fce7307a1dd8405med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/237/799289281eb2e95dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/125/1705a0ad598dcfa9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/238/7a329d7d4f8e5efcmed.jpg[/IMG]
-
jeszcze dopiszę że kojce są duże , nowoczesne a w każdym jest duża buda. w każdej budzie jest słoma więc pieski mają ciepło. choć jak będą mrożne noce może być nieciekawie.
-
Witam. Sunia jest w dobrym stanie. Faktycznie bardzo długo siedzi w tych kojcach. I jestem bardzo zły z tego powodu. Bo siedząc tam nikt jej nie widzi. Całkowity zakaz wejścia dla postronnych osób. Dobrze że przynajmniej ja mogę tam wejść. Jest para która chce się zaopiekować sunią. Znam dziewczynę która chce sunię i wierzę ze by miała u ich bardzo dobrze ale te 9 godzin ich po za domem to może być problem , przynajmniej z początku. sunia jest pieszczochem i tak potrzebuje bliskości człowieka jak my ludzie obecności drugiej osoby.
-
Malutka do góry. :-)
-
[I][B]Sunia nie wielkiego wzrostu ale o wielkim sercu. Prawdziwy pieszczoch. Ma wielki dar do skakania i zabawy, bardzo towarzyska i zabawna. Przyjazna dla dzieci i dorosłych. Od miesiąca siedzi w kojcu i czeka na swoją szansę. Nie zapomnijmy o niej. [SIZE=4][COLOR=Red]Tel: 608-514-004, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE][/B][/I][IMG]http://images48.fotosik.pl/236/4f87b128a4234f3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/232/7df4a9150e29e0d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/232/20532a1b676dbd8bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/236/d7caccd14c21234cmed.jpg[/IMG]
-
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
już robię jej wątek na dogo.. dzięki za wszystko.. mam nadzieję ze przygarną sunią z schroniska w Tczewie. trzymam kciuki. : -
Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D
orzemek75 replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
do góry kudłaczu. :-) -
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
hej. sunia ma już nowy dom. Pinesk@ podziękuj osobie z allegro za zainteresowanie małym aniołkiem. jeszcze dokładnie nie wiem kto zaopiekował się sunią ale jak się dowiem to dam znać. -
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
aż tak żle nie jest. przykładem moze być ta sunia której szukamy nowego domu. faktem jest że jest to zle zorganizowane bo informacje o każdym piesku który jest w kojcu powinny być umieszczane przez Urząd Miasta na stronie internetowej miasta i w gazecie lokalnej. miastu powinno zalezeć na znalezieniu im nowych domów lub poinformowanie ich wlaścicieli że są w tych kojcach. pieski w kojcach powinny być tylko 2 tygodnie ale jest suczka która jest tam już ponad miesiąc. więc różnie to bywa. -
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
niestety mieszkańcy nie mają dostępu do kojców. zbudowane są one na terenie ZGKiM więc dostęp do piesków jest utrudniony. ja mam to szczęście ze działam w REKSie więc mam dostęp. szkoda tylko że nie mogę ich brać na krótki spacer. obecnie w kojcach są 4 pieski. każdy z nich ma swoją smutną hisorię do opowiedzenia. nie zapomominajmy o nich. -
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
A teraz fotki Suni. [IMG]http://images43.fotosik.pl/234/6de6c1f02858f8a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/122/5007069bbe867861med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/235/2bab7c7feb7a1744med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/89/fba95754858cd374med.jpg[/IMG] -
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=RoyalBlue][B]Filmik z Sunią. Dzisiaj zauważyłem jak bardzo tęskni za ciepłem domowego ogniska. Jakby mogła to wtuliła by się we mnie na stałe. Ciężko było robić zdjęcia bo nie odstępowała mnie na krok. Uwierzcie mi, adoptując Sunię zabieracie pod swój dach prawdziwego anioła. [/B][/COLOR][/CENTER] [video=youtube;8kotPt1qIEY]http://www.youtube.com/watch?v=8kotPt1qIEY[/video] -
Porzucony piesek z Malborka ma już nowy dom.
orzemek75 replied to orzemek75's topic in Już w nowym domu
Witam. Nie było mnie ostatnio na dogo. Ale jutro jadę zrobić nowe fotki suni do kojców w ZGKiM, Malbork. Z tego co wiem to cały czas tam czeka. Chyba że moje informacje są nieaktualne. Jutro dam znać.