Jump to content
Dogomania

orzemek75

Members
  • Posts

    298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orzemek75

  1. [B][I]Czały czas czekają..[/I][/B] [B][I]Do góry.. Raz, Dwa, Trzy..[/I][/B]
  2. [B][I]Do góry... Raz, Dwa, Trzy..[/I][/B]
  3. Reksio. Najnowsza fotka. Dziękuję za nią wolontariuszce ze Schroniska w Tczewie. Czyż Reksio nie jest pięknym pieskiem. [IMG]http://images44.fotosik.pl/220/80ab73065a1daba5med.jpg[/IMG]
  4. Do góry... By życie było piękniejsze..[IMG]http://images46.fotosik.pl/220/940ea3fce1dca012med.jpg[/IMG]
  5. Maluchy do góry.. Mam nadzieję że ktoś Was zobaczy i zakocha sie w waszych oczkach.
  6. Szukamy nowych domów dla 7 cudownych szczeniaczków. Są to ok. 5 tygodniowe maleństwa ( mieszańce) w których można się zakochać od pierwszego spojrzenia. Szczeniaczki są zdrowe, bardzo żywiołowe, pełne ochoty do życia. Nie bądż obojętny na ich los i zapewnij im ciepły kąt. Wiecej o szczeniaczkach dowiedzą się Państwo dzwoniąc do Pani Ewa tel: 696-286-377 lub Stowarzyszenie "REKS" tel: 666-386-567 Ps. Prosimy również o wsparcie w postaci karmy dla tej gromadki szczeniaczków. Bardzo ciężko jest wykarmić tak dużo piesków. Dziękujemy. [IMG]http://images44.fotosik.pl/220/753b251d5f9d3aa1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/216/f521a063a359ff2bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/220/5d7335058e1671e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/220/542c0d50be6ccd10med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/216/367b45c483fe1286med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/220/c8b7392c0f63c69emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/215/9b8ba146a280ecf2med.jpg[/IMG]
  7. raczej nie. inne pieski są spokojne. szczekają ale tylko dla tego aby zwrócić na siebie uwagę. podchodzi sie do nich i chcą być głaskane. a Reksio jest w boksie sam i jego szczekanie a do tego najeżony grzbiet na pewno odstrasza i wolontariuszy jak tacy tam są jak i potencjalnych adoptujących. Jest to przykre i smutne. Trzeba to zobaczyć aby zrozumieć. :-(
  8. Witam wszystkich dogomaniaków. Długo mnie tu nie było, choć to nie znaczy że zapomniałem o Reksiu. Cały czas pamiętam o Reksiu choć widząc go ostatnio nie ma on najmniejszych szans na adopcję przez odwiedzające osoby schronisko w Tczewie. Pobyt w schronisku go bardzo zmienił. I czuję to że jest co raz gorzej. Na każdą osobę szczeka. Nie jest to szczekanie aby go zauważyć tylko agresywne szczekanie. Jest po prostu agresywny za tych krat. Jak wyprowadzi sie go z boksu jest spokojny. Dosłownie inny pies. Jedynie osoba która pozna historię Reksia i będzie mogła poświecić mu dużo czasu jest w stanie go adoptować. A oto Reksio we własnej osobie. [IMG]http://lh3.ggpht.com/Katarzyna.Gas/SNKUx2eNRYI/AAAAAAAAG8s/ENACPKOT_Uo/s912/DSC_0113.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/Katarzyna.Gas/SNKUvgQYqBI/AAAAAAAAG8k/sXdNK59mDK4/s912/DSC_0109.JPG[/IMG]
  9. Reksiu do góry.. Prawdopodobnie w piątkowym Dzienniku Bałtyckim, dodatku Malborskim ukaże się notka z fotką o Reksiu. Każdą możliwość trzeba wykorzystać w znalezieniu domku dla Reksia. Trzymajcie kciuki.
  10. Reksiu do góry. Pamiętam. Szkoda że człowiek czasami jest bezradny. :-((
  11. Reksio jest jednym z wielu piesków które potrzebują pomocy, więc może dla tego to tak długo trwa. Najsmutniejsze jest to ze może nigdy nie dostać szansy na nowe życie. Chyba dla niego i innych piesków, życie takie jakie prowadziły wcześniej jest lepsze. Zawsze go ktoś dokarmiał, chodził sobie gdzie chciał. I wcale nie był groźnym psem dla ludzi. Nie wiem i możecie się ze mną nie zgodzić ale umieszczanie psów takich które żyją sobie w mieście są zdrowe i nie groźne dla ludzi powinno dać im się święty spokój. Schronisko takim pieskom nie zapewni adopcji bo są to przeważnie indywidualiści którzy w schronach przezywają męczarnie. Stają się nieobliczalne bo myślą że chce im się zrobić krzywdę. Przykładem jest Reksio. Wystarczy podejść do kraty kojca i zobaczyć Reksia. Jego agresywne zachowanie odstraszy potencjalną nową rodzinę. Musicie to zobaczyć bo słowa tego nie oddają. Reksio jest skazany na schronisko. Jest to prawda która boli. Więc po co się go zabierało z ulicy jak tam miał dobrze i był na swój sposób szczęśliwy. Nie mogę tego pojąc.
  12. ja nie rezygnuję. mamy pozwolenie UM w Malborku na wystawienie w holu urzędu plakatów piesków które są w schronisku w Tczewie. Reksiu też tam będzie. w Starostwie też będą wisieć plakaty. Jutro jadę je tam wywiesić. w ten sposób więcej osób zobaczy Reksia i inne pieski.
  13. jestem szczery.. a prawda boli.. choć wolałbym Tobie i OTOZowi napisać podziękowanie za pomoc Detoxowi. chociaż za to że byście spróbowali mu pomóc. niestety wyrok wydaliście na samym początku. i tylko nie rozumiem Was że tego nie widzicie.
  14. masz rację patch75. ale musiałabyś zobaczyć Reksia. To jest agresywne szczekanie. choć mam nadzieje że to tylko stres jaki powoduje kojec.
  15. słuchaj fenris. napisałem prawdę. a śmierć Detoxa jest faktem. jeżeli OTOZ Animals czuje się oczernione zawsze może wytoczyć mi sprawę o zniesławienie. mi nie udało się zebrać pieniędzy a mossi nie przyjęła by Detoxa bez gwarancji że zapłacę. nie miałem też możliwości zabrać go do siebie. OTOZ Animals nic nie zrobił w sprawie Detoxa choć jest do tego statutowo zobowiązany. czy jest agresywny czy nie ma mu pomóc. dopiero jak dana pomoc nie daje rezultatu można podjąć radykalne środki. ach. a w ostatnim Twoim dłuższym poście zapomniałaś dodać że mam rogi, ogon i wyglądam jak diabeł. może wtedy było by jeszcze śmieszniej.
  16. byłem w piątek w schronisku w Tczewie i tak jak pisałem wcześniej jest źle. był to krótki pobyt więc nie mogłem wziąśc go na spacer. to nie jest ten psiak co kiedyś. nikt go niestety z schroniska nie weźmie ani nawet nim się nie zainteresuje bo na każdą osobę i każdego psa reaguje szczekaniem.a ludzie szukają spokojnych psów. nawet Reksia szczekanie jest już inne. ma obolałe gardło i szczeka jak by miał chrypkę. wygląda to koszmarnie.
  17. tylko pogratulować rozwiązania problemu. tak pomaga OTOZ Animals.
×
×
  • Create New...