[quote name='xxSweetGirl93xx']lenka boska:D:D
tylko nie wiem po co jej tyle tego ubierasz:evil_lol: (mówi to ta co z psem na spacery chodzi w obróżce, szelkach i z dwoma smyczami:evil_lol: ) hehe:)
ale boskie foty:D[/quote]
Jak tyle tego przecież to tylko smycz, obroża i kantar:roll::eviltong:
[quote name='Wyjątek'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/jeziorko/siedemnsaty%20sierpnia/P1110031.jpg[/URL]
o mamo, ale uzbrojona :cool3:;)[/quote]
No baaa, trzeba się lansować tym co się ma, nie?:diabloti:
[quote name='Russellka']My się nie mamy co mierzyć, u nas to tylko smycz i obroża :D[/quote]
Bo Koda nie ciąga, a jeśli nawet ciąga to nie waży 31kg, a przedewszystkim nie ma takiej siły:cool1::evil_lol:.
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Biedna Lena zakantarzona:D
Ostatni widoczek super:loveu:
[/COLOR][/quote]
Niech nie ciąga, to nie będzie zakantarzona : P