[quote name='smallpati']chce sie sama nauczyć robić zdjecia, nie na automacie, metoda prób i błędów ;)[/quote]
Ale nie oto mi chodzi:roll:
Niekiedy nawet profesjonalny fotograf korzysta z af, bo w danej sytuacji lepiej się sprawdzi:razz:.
Popróbuj robienie też na af, w moim aparacie też jest funkcja mf, ale i tak nie korzystam.