[quote name='Tinka:)']:loveu::loveu::loveu:
to jest lepsze niż lustro, nagrywa filmy:razz::diabloti:[/QUOTE]
Jak bede miał kase to nie kupie d80!
Kupie mustka, bo on filmy nagrywa!!!
Tu ludziom jakiś drogi szit wciskają, jak tu za 160 zł można mieć i aparat i kamere:loveu::diabloti::diabloti: