[quote name='Tinka:)'];)
chyba widać : P
mój lumix aż tak zły nie jest:diabloti:[/quote]
To czemu telefonem robisz, a nie lumixem?:roll:
skoro jest tak fantastyczny:evil_lol:
[quote name='betty_labrador']a Martyna jest na nk?
ile Ty masz lat Marcin?[/quote]
Martynka jest!
Informacje kosztują:diabloti::diabloti:
[quote name='deer_1987']nas nie odwiedziles :P[/quote]
:siara::roll:
[quote name='xxSweetGirl93xx']ale jestes wiesz...
a masz konto na nk:evil_lol: hehe:evil_lol: bo zbieram znajomych moim marzeniem jest miec 1000 000 znajomych na nk:evil_lol: [COLOR=LightBlue]żartuje:evil_lol:[/COLOR][/quote]
Mam ale de dam ;p
[quote name='Martynia&Pusio']To jutro na Ciebie czekamy :loveu: .
[URL="http://1.1.1.4/bmi/i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110695.jpg"]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110695.jpg[/URL] Ale minka :lol: .
[URL="http://1.1.1.1/bmi/i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/P1110991.jpg"]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/P1110991.jpg[/URL] ale wyskok :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .
[URL="http://1.1.1.1/bmi/i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110665.jpg"]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110665.jpg[/URL] slicznioch :loveu: .[/quote]
Zaraz muszę się do waszej galerii dokopać:razz:
[quote name='deer_1987'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110656.jpg[/URL]
udane![/quote]
Dziękować ;p
[quote name='Acctiually'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110665.jpg[/URL]
[COLOR=Blue]cudnie:loveu:
A jak gra w piłkę:D
[/COLOR][/quote]
Tia ;p
[quote name='aleb'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/40fotek/P1110665.jpg[/URL]
Ona ma takie fajne duże uszka :loveu:[/quote]
No ba ;p
[quote name='Kinia'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/P1110991.jpg[/URL]
Super! Fajnie odbija i jaka długa jest;)[/quote]
Długa:lol:
[quote name='xxSweetGirl93xx'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/P1110994.jpg[/URL]
:loveu:
ona cudna jak zawsze:):)
no tatus dałes sliczne zdjecia:loveu:
ale miałes dac lenki z tobą i nadal nie dałes...:evil_lol:[/quote]
De dam ze sobom zdjec ;p
[quote name='Martunia']O no to fajnie, że spotkałaś tego kolegę. :) Fajny? :cool3: :eviltong:[/quote]
Właśnie, nie pozwolimy Ci się zabawiać z byle kim:evil_lol::diabloti:.