[quote name='kamussiiaa']czesc wszystkim
sory, ze tutaj o tym pisze, ale wy napewno sie znacie
załozylam nowy post jako galerię mojego labka ale nie wiem jak mam dodać jakieąś zdjecia!
proszę o pomoc, bo ja jestem nowa i jak narazie zielona
!!
;)
a tak wogóle to masz przepięknego psiaczzzka i widze, ze nazywa sie Luna..
moja\ to Bajla i jest czekoladowa slicznotką ;))[/QUOTE]
Nazywa się Lena!
Co do zdjęć poczytaj w administracji...