[quote name='Russellka'][url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120166.jpg[/url]
Heeeej weź mi rzuć jeszcze raz te piłkę! Ona jest taaaka duuuża :loveu:[/QUOTE]
Rzucałem nie raz :P
[quote name='Kinia'][url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120151.jpg[/url]
Kurczakos:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
Na tym zdjęciu jeszcze nie jest pokaleczony i ma głowe:evil_lol:
Te foty chyba nie były:eviltong:
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120139.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120140.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120145.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120149.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120151.jpg[/IMG]
[quote name='Justys95']Witam, ja tu pierwszy raz chyba...;)
[url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120108.jpg[/url]
I już koffam tą psinke :loveu: :lol: :evil_lol:[/QUOTE]
witam, witam:cool3::multi:
[quote name='Rinuś'][B][I]Na droki to chyba się podroczyć ? :roll::eviltong:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]A na randce było extra :loveu: jest o czym rozmawiać z tą osobą :eviltong: chociaż z kimś :evil_lol: odprowadził mnie ładnie do domku,szliśmy w deszcz :evil_lol: ogólnie romantico :loveu::diabloti:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Dzisiaj już jest mi lepiej :p[/I][/B]
[B][I]Idę dzisiaj na karaoke i na jakieś piwo czy coś mocniejszego :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE]
Kiedy nam zdradzisz w kim się tak zabujałaś?:diabloti::cool3::evil_lol:
Alkohol szkodzi zdrowiu:eviltong::diabloti::diabloti::evil_lol:
zastanawia mnie jedno, co było dla niego bardziej traumatycznym przeżyciem.
Spotkanie z Leną czy z wodą w kanale?:eviltong::evil_lol::loveu:
Mam simsy i wszystkie dodatki;p(tylko gdzie:P)
[quote name='Tinka:)']Chciałam wam fajną relację zrobić, ale fotosik mi padł, a na kompie tych zdjęć nie mam :placz:[/QUOTE]
oj, Marcin mówił photobucket:siara::p
[quote name='Rinuś'][B][I]No mam wrażenie, że już widziałam te fotki stronę wcześniej czy dwie :eviltong:[/I][/B][/QUOTE]
Myślałem, że nikt nie zauważy:eviltong::evil_lol: