[quote name='bonsai_88']Labek jest dla młodej, energicznej osoby lubiącej rzucanie piłką i bieganie z psem :razz:. Do tego jak już dobrze dziewczyny napisały -to 40 kilo szczeniakowatego szczęścia :loveu:. Mi obcy labek rozwalił poważnie kolano, bo... przywitać się chciał :evil_lol:. Niestety jeden skok psa tej wielkości wystarczył, żebym wydała naprawdę dużo na leczenie.
Nigdy nie polecę labka rodzinie z małym dzieckiem. To są kochane psy, ale nie zdają sobie sprawy z własnej siły...[/QUOTE]
40 kilowe to tylko psy(juz takie podtuczone:diabloti:), a to że nie zdają sobie sprawy z własnej siły to prawda;)