[quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Jajki fajny filmik ...:multi::multi::multi:[/COLOR]
[COLOR=#8b0000]A ze zdjęć najbardziej podoba mi się to: [URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/P1130027.jpg[/URL][/COLOR]
[COLOR=#8b0000]Inne oczywiście też, ale to jest taaaaaaaaakie faaaajne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/quote]
Witamy pierwszy raz:multi:
[quote name='Russellka']Fajnie lata :evil_lol: A ty zamiast kręcić film to byś lepiej się zajął nakręcaniem Leniaka na frisbee :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Nie umiem:shake:
[quote name='smallpati']czesc młody, co tam? :cool3:[/quote]
Żyjem, świnka leniwa jak zawsze, nie chce jej się biegać za frisbee:placz::diabloti: