[quote name='Erazm']Dziewczyny, nie chcę zakladać nowego wątku bo się zaraz wtryni jakaś przemądrzała pinda co tylko klepie w klawiaturę, a mi się nie chce dyskutować, jak znajdziecie cosik śliczne jak Dymek czyl Dymek2 dajcie znać, babka zainteresowała się za późno:evil_lol: Dymkiem, nie mogę ocenic czy jest na 100% zdecydowana, ale kazdą szansę trzeba wykorzystywać, nawet jeśli nie będzie happy endu
W okolicach Poznania w schronie jest cudny kudłaczek, no po prostu jest przepiękny. Jest na wątku:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108025
Post drugi, 5te zdjęcie :p
Niestety nie mogę teraz wrzucić foty - coś się zepsuło :roll:
Jak tylko będzię to możliwe wkleję go tu :lol:
Już :)