-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Charly replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Sluchajcie ciotki czy Ewa jest chora? czy potrzebuje wsparcia finansowego? -
[quote name='Brutus_L']Ewa. Ta co 10 lat w schronisku.[/quote] to juz tam lece:lol:
-
[quote name='Ra_dunia']Wariatka ;) To o Tobie Charly :D bes sęsu ta demokracja:watpliwy:
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
I jakie jej dalas imie:placz: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
o Mru:placz::placz: to najpiękniejsz starowinka jaką kiedykolwiek widzialam:placz: Ale taka biedna:placz: -
decyzją załozycielki wątku czyli moją:oops:, czekamy na decyzje Brutusa, ktorego o naszej jednoglosnej:evil_lol::diabloti:decyzji o nie podejmowaniu decyzji juz poinformowalam na pw. dziekuje za tak liczne poparcie kochani;):loveu:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
napisze pani Eli:lol: -
[quote name='malawaszka']a ja tylko obserwuję zmiany tematu :loveu: :multi::multi::multi: cudownie Czaruś to Ci się poszczęściło!!![/quote] no:loveu: a widzials zdjecia Lolci:cool3:
-
Drogi panie Jacku....to jest suma 300 zl i będę bardzo wdzięczna za wskazanie nam psa wedle pana uznania. Duzo nas tu na watku, każdy ma inna opinię, a chcemy pozostac "przyjaciółmi"... ;) 250 na konto RA-duni i 50 na konto rodzicow Rybci
-
mam wspaniałą wiadomość: mały nigdzie nie jedzie. Ma DT u Weroni:multi::multi::multi::loveu: Weronia zakochala się w Czareckim:-D:-D:-D Więc grzeje dupke u niej, az sie nie znajdzie domek:placz::loveu::loveu::loveu: Dzięki Weroniu:loveu::loveu::loveu: a pieniążki odsyłamy.....mam nadzieje ze ofiarodawcy wybacza to lekkie zamieszanie:oops::lol:
-
WYGŁODZONA DOŻYCA- już w nowym, kochającym domu ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_i_Kropka']Sytuacja już opanowana. Jutro z TZ zawieziemy Herunie do Płońska skąd odbierze ją nowa Pańcia i dziewczyny pojadą dalej, prosto do domu:lol:[/quote] :multi::multi::multi: -
już mam:-D:-D:-D Czekam na odpowiedz Weroni co i jak. Bo to juz w ten weekend. [COLOR=darkred]Jesli[/COLOR] maly ma jechac, to tą ofertę musimy wykorzystac.
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
aa ofkors. senkju -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']możesz zawsze sobie skopiować linka i wstawić na stare miejsce żeby było, że tak było ;) hehe [SIZE=1](btw - ja to rozmazuje w photobuckecie - obczaj sobie, to takie coś do hostowania normalnie)[/SIZE][/quote] wstawilam:multi: dobrze, obczaje sobie photobucketa i sobie zahostuje...:hmmmm::evil_lol: A reszta ciotek to co? Zero okrzyków radości? -
[quote name='patch75']charly, dzwonilas pod podany numer? sluchajcie, transport jest, nawet moze do samego pasleka za darmo! czlowiek, ktoremu jakis czas pomoglam, chce teraz pomoc mi i umowieni jestesmy na sobote na 14 na wyjazd do Poznania, charly, wyslij mi na komorke swoj numer telefonu, aja wysle Ci numer do tego mezczyzny, bardzo fajny czlowiek i kto wie, moze nastepny dogomaniak;)[/quote] juz odczytałam i posylam Ci pw:) Wszystko przekaże Weroni bo to u niej jest teraz CZarek i ona decyduje co i jak
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ok. to daj znac jak juz sobie sciagniesz o wow juz jest. super -
Nic panno łorsowianko:loveu: Na razie grzeje dupke u Weroni ale poniewaz padl transport,a byl wygodny dla psa i wzystkich czekamy na jakis inny. [SIZE=3]Wszystkich ofiarodawcow informujemy, ze pieniązki sa na razie zamrozone:)[/SIZE]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chcialam wysłać Ci pw, al emasz zapchaną szkrzynke. Wiec spytam tutaj, czy Ty umiesz zamieniac twarze na zdjeciach w kosmitki tak jak orzechowe ciotki:evil_lol:? Albo cos w tym stylu. Możesz znieksztalcic panią Elę? w ogole gdzie Ty jestes. w domu juz? -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mru te zdjęcia na piersiach pani Eli...:placz::placz::placz::multi::multi::multi: Taka dzidzia kochana malutka :placz::multi::multi::multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie 7 tylko 5:lol:- gotowe:multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3581/lolawdomu6kx1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img512/lolawdomu6kx1.jpg/1/"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/lolawdomu6kx1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4499/lola8cd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img229/lola8cd6.jpg/1/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/lola8cd6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4434/lola10in8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Lol/lola11zk7-1.jpg[/IMG] __________________ [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2366/lolaipsynw0.jpg[/IMG][/URL] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7417/lolawdomu1fy3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1012/lolawdomu2jc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1359/lolawdomu3ac5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7673/lolawdomu4wp6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7185/lolawdomu5kx8.jpg[/IMG][/URL] jeszcze siedem zdjęc:loveu: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
MOjemu Filipowi to minelo jakis miesiąc temu. NIe mozna bylo sie zblizyc do glowy, tak byl strasznie przytulasty, ale wara od glowy, gryzl bez ostrzezenia i pupy też nie mozna bylo dotknąc. Nie mozna go bylo podniesc na rece czy przesunąc z miejsca. A miesiac temu (po 7 miesiącach)pierwszy raz mnie sie zblizyl glowka do mojej twarzy i mnie polizal (az zastyglam z wrazenia :placz:) i mogę go brac na ręce z każdej pozycji nawet jak lezy i dupke też moge glaskac ile wlezie. Zero blokad. Do Tz jeszcze ma, ale to szczegól:eviltong: Dobra, ja tu gadu gadu, a zdjęcia swiezutkie czekaja. kogo wzruszyl list, niech wyciąga husteczki...uwaga uwaga eee...cos sknocilam. to potrwa jeszcze jakies 10 minut. nie wiem gdzie dalam te zdjecia. mam taki bajzel na kompie ze nie potrafie znalesc. zrobie na nowo. uwaga uwaga hihi -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wklejam list od pani Eli. Wiecie popłakałam się czytając go. Nie tylko dlatego, że piesia jest w końcu w domku, ale w jakim domku. Masa ważnych informacji. Nie sposób opisac co czuje, że ktoś tak dba o Lolę. a tu list, zaraz będą zdjęcia Witamy Lolkową Ciotkę: [FONT=Times New Roman][SIZE=3](....)Nie mamy z nią żadnych większych kłopotów. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zjada wszystko, co dostaje. Zresztą to samo , co nasze owczarki, czyli co cztery dni gotuję im mięso z targu z jarzynami i makaronem, ewentualnie z ryżem. Rano dostają albo trochę puszki, albo suchego, albo pomieszane jedno z drugim. Owczarki dostają czasem śmietanę 12% albo mleko. Ale mam wrażenie, że Lolek nie toleruje chyba mleka. Muszę jeszcze sprawdzić. Suche na pewno rozwala jej trawienie. Sprawdzę jeszcze karmę dla chorych psów od weterynarza, jak pójdę. A jutro sprawdzimy wędzone szprotki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wyprowadzana 4 razy dziennie nie brudzi już w domu, chyba że spacerek po ogrodzie albo po ulicy trwał zdecydowanie za krótko. Rano na dole w domu jest czysto. Pięknie jeździ samochodami (mamy dwa), bez problemu zostaje sama w środku nawet półtorej godziny – byłyśmy dziś u siostry, a potem na zakupach w REAL-u. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Toleruje się z owczarkami. Mogą już leżeć obok siebie na kocykach, jedzą wszystkie w kuchni w tym samym czasie. Awanturę Lolek zaczyna podczas mijania się w wąskich pomieszczeniach. Dziś pierwszy raz została za te szczeki skarcona przez Peslę... [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ładnie się sama bawi zabawkami – kupiłam jej kurczaka i morduje go cały czas, kiedy nie zajmujemy się nią – na zdjęciu. Strasznie się cieszy, kiedy wracam skądś albo chociaż schodzę z góry po dłuższym czasie, nawet na męża już merda, choć nie aż tak entuzjastycznie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jedyny problem to nasza kocica. Kot kiedy widzi Lolka, zaczyna wydawać różne dźwięki: fuczy, parska itp. Bez względu na odległość pomiędzy nimi Lola zaczyna się bronić, rozdaje na oślep gryzy i tak jazgocze, że szok. Ciężko ją uspokoić. A kot już nawet przestał na nią polować i czaić się. Ale wygląda, że pomału im przechodzi ta wrogość do siebie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lolek poznał już trochę topografii domu i ogrodu i fantastycznie sobie radzi. Rzadko się obija, wie gdzie są schody do domu i że na górę nie wolno wchodzić psom. Na kanapę nie wskakuje bez pozwolenia (na razie) i łazi za mną jak przyklejona. Nawet w łazience nie jestem sama. Trzeba bardzo uważać, żeby nie zdeptać takiego malucha. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Natomiast nie da się podnieść do góry za paszki od przodu. Straszliwie piszczy i gryzie. Może Pani wie, czy nie ma czasem jakiejś starej kontuzji w prawym barku? [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie da się pogłaskać ani popchnąć po kuperku od tyłu, a poganiana gazetą – rozplaszcza się z przerażeniem na podłodze zamiast iść do przodu. Chyba była bita, i to ostro. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Łzawi jej prawe oczko – to wyłupiaste bez bielma. Zastanawiam się, czy to ma tak być przy jej przypadłości, czy jednak jechać do weterynarza. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziś dostałyśmy przesyłkę z adresówką. Dziękuję, to bardzo miła niespodzianka. Już jest domontowana do szeleczek, a szeleczki są założone zawsze, gdy idziemy na dwór. Cieszę się z tak praktycznego i ważnego prezenciku. Moje psy też mają, tyle że z zawieszek przy kluczach.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chciałabym też podziękować za przekazanie nam czyściutkiego psa. Jest wyszorowana i pachnąca, a uszka są perfekcyjnie wyczyszczone.([COLOR=darkred] Dziękuję z całego serca Kasi- siostrze Mru za doprowadzenie Lolci do takiego stanu jakim opisała ją p. Ela[/COLOR]) [/SIZE][/FONT] [SIZE=3]Jestem bardzo zadowolona, że to właśnie Lola nam się trafiła, jest taką małą przytulanką, puszystą i mięciutką, jaką bardzo chciałam. Uwielbiam moje psy, są mądre i fantastyczne, ale do noszenia na rękach się nie nadają. Lolek świetnie tę lukę wypełni, da się myziać na kolanach i poleży obok na kanapie, kiedy pracuję albo wypoczywam. Mam nadzieję, że też będzie szczęśliwa. A ta reszta (z kotem) się jakoś ułoży.[/SIZE][/font] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdjęcia Loli w załączonych plikach.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Oby wszystkie sprawy, które mają podobny początek jak Lolkowy – kończyły się podobnie, jak jej się skończyła. [COLOR=darkred]Zyczę Pani i wszystkim Ciotkom wiele takich listów z podziękowaniem za wspaniałego psa.[/COLOR] Za jakiś czas znowu się odezwiemy i prześlemy kolejne fotki.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiamy,[/SIZE][/FONT] Ela i Darek