Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. a no- snieg super:) A propos zdjęc- vitka ma z wczoraj chyba kilka:) Jest tak często w schronisku, że należał się jej dzien urlopu- ale już wracaj Vitka i wstawiaj zdjęcia...;)
  2. ale to znów jest taki dzien wesolego i energicznego Pachydera. Bardzo dużo zjadł, bardzo chętnie poszedl na spacer, merdal ogonkiem i w ogóle był wesoły. I tak to jest...raz pod górkę, raz z górki... wyniki ktore przyszły przedwczoraj to morfologia i inne. Jak cushing dowiemy się wkrótce.
  3. nic- siedzą i czekają:( Gera i Bolek byli razem przez dlugi okres, wyszly ostatnoio razem na spacer i pogryzły się, więc teraz każdy znów osobno siedzi. Poza tym są chętni- ale...sama wiesz... dostaję tez sporo maili z zapytaniami- nie wiem kto to pisze, jakieś karki, czy dzieci- błędy takie, że nie wiem o co chodzi- ludzie pytający o amstaffy walą niebywałe byki ortograficzne. Odpisuję, bo nigdy nic nie wiadomo- ale....nikt nawet ankiety nie wypełnia... wszystkie amstaffy są jeszcze w schronisku. niestety
  4. no dobrze by bylo... Gameta on dostaje kroplówki
  5. ułałała. wspaniele wspaniale:)
  6. alez jak najbardziej uważam, ze nalezy się pochwała i trzeba o tym trąbić. ale przecież był na terenie polski nie? chodzi mi o to, ze w polskich wiadomościach podają, ze to polska załoga. A przecież nie spadł z nieba, nie z terra X , Marsa, Brazyli, Czech, Ameryki...widziany był już w Grudziądzu:roll: rusza mnie fakt, ze a) pies w ogóle znalazł się na krze i b) ze (polscy;)) strażacy juz w Grudziądzu sobie odpuścili. Psiak miał szczęście- ale chętnie usłyszałabym w TV kilka słow na temat opiekuna psa oraz na temat strażaków z Grudziądza, a potem należyte wyrazy szacunku, uznania i podziękowania dla załogi Baltici
  7. Basiu on strasznie strasznie wygladał. Sciągniety taki, zylasty, wychudzony, skulony w kłębek i zamrozony na kość. to jest okropne i się musi skonczyć. wszystko najlepiej.
  8. ej a ja nie rozumiem, czemu w wiadomościach podkreślają, że psa uratowała polska załoga. A jaka miala uratować?
  9. tak. gdyby podali nam dobry adres, pies by żyl:( a o czym ja mówię, w erze wojny, którą prowadzimy przeciw zwierzętom, śmierc jest luksusem, wybawieniem. Gdyby facet podał nam dobry adres, pies nie cierpiałby tak potwornie, zanim umarł.
  10. nie no co Ty- myjemy ręce po kontaktach z nim. on się tuli do twarzy i ciała- i miziamy go- nie da rady inaczej.
  11. nie będzie ogólnego poruszenia, gazety nie będą o tym pisały i nikt nie będzie trwożył się na myśl o tej bestii z Bielnika....(okolice Elbląga), a sędzie pewnie umorzy sprawę. Ofiarą jest pies. Dziś agaitheta w asyscie policji przywiozla z Bielnika zaglodzonego i zamarzniętego amstaffa. Ciało zastygło na mrozie i wyciągniety z samochodu pies wyglądał jak porcelanowa figura. Widoczna każda kość i ścięgno, fałdy skóry na odwodnionym ciele i cierpienie na pysku. Pies został zamknięty na strychu, przywiązany do czegoś sznurkiem, zamknięty i pozbawiony pożywienia i wody. Umarł z głodu i pragnienia.. Skulił się i tak zamarzł.
  12. wiesz co gameta nie wiem. ja wiem ze siusiak mu wychodzi jak się cieszy lub denerwuje- z tym, że u innych psów powraca od razu, a u Pachcia dopiero jak stresująca sytuacja minie. także całkiem ok pewnie tez nie jest. nie ma takiego DT- dzis przyszly wyniki- wiele nie slyszalam, ale Pachyder nadal ma gronkowca- wiesz- ktos z sercem ma psy, a nikt nie chce ryzykowac zarazenie gronkowcem (pomijam ze ludzie też mogą sie zarazić.. i tak to wszystko wygląda).
  13. Bardzo dziękujemy:) A z jakiej to okazji? (schronisko Elbląg)
  14. gameta jemu siusiak wystaje jak się cieszy, denerwuje itp. kiedy idzie do gabinetu wet caly czas tak ma- bardzo nie lubi tam być, kiedy wraca znów jest ok.
  15. dziewczyny dostałysmy dzisiaj paczkę z ubrankami dla psów:) Nadawca jest fundacja for animals Chrzanów- to Wy?
  16. [quote name='mru']kłania się art.77 KW o środkach bezpieczeństwa przy trzymaniu zwierzęcia, więc ci co się zgłoszą teoretycznie mogą dostać mandaty, ale oczywiście nie dostaną, bo służby "nie mają serca". Ale dostaną psa - który nie jest ich ;) Niestety ten artykuł się kłania codziennie...[/QUOTE] heheh. dokladnie. heheh "nie mamy serca pobierać mandatów" no nie mamy. Mru dziś znow taka historia. Ale teraz powiedzieli ze nie wystawią mandatu, a za to załozą sprawę...no no..Patrzę na dłoń, czy mi coś wyrasta. A piesek kochany i wspaniały. Ludzie jak zwykle żałośni.
  17. to fajnie. bidulki mialy calkiem podly start. wywalone w lesie (ale na kocyku...) przyszły do nas zarobaczona po uszy i potwornie wychudzone. Ale farta miały, ze akurat p. Marta je znalazla:)
  18. ooo jak super:) A jak sie ma piesek? jeden w domku dostał jakiegos grzyba- juz wyleczony. ale cos tam mial
  19. wieści od czarnej Iranki z DT u Kordoni: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wszystkie zmiany w pyszczku i na ujściu cewki moczowej zniknęły, zagoiły sie. Jedynie jeszcze leczona jest na ropne zapalenie ucha lewego. Ogólnie kocica jest zdrowa, zjada całe góry jedzenia[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]mam kilka jej zdjęc. jak rozszyfruję archiwum nowego gg to wstawię...[/FONT][/COLOR] [FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]o:)[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT] [IMG]http://images48.fotosik.pl/251/e492f8743fe6108fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/251/162980d1be523e3bmed.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/252/4a915293b8a5c6ffmed.jpg[/IMG]
  20. ja zaraz usunę mój i zostawię tylko schroniskowy:) a propos zdjęc, wlasnie Twoje najbardziej mi się podoba. a sanki stoją...sprawdzałam;)
  21. ojej ojej- może kto inny będzie w stanie odpowiedzieć bardziej konstruktywnie. Ale podoba mi się pytanie, skąd wiedzą, że policja nic nie robi w sprawie ochrony zwierząt, a konkretnie tamtych zwierząt? no skąd:cool1:
  22. są pierwsze telefony i smsy (na które nie odpowiadam;)) o kotkę. zobaczymy co z tego wyjdzie. czuję się trochę jak przekupa teraz;)
  23. [quote name='Rupak']Tomaszek jest w dwójce? Dzisiaj stał w boksie taki biedny i okropnie smutny. Okropnie wyglądał, aż mi się smutno zrobiło.[/QUOTE] ach no bo on jest taki smutasek:( był kiedys z banda Korka- ale Korek go gnębił, potem do zeszlego tygodnia w aldazach- z oplem chyba. ale Marek go przyniósł do biura, bo był zmarznięty i smutny. Trzeba na niego bardzo uważac, bo to taki typowy kandydat do zagryzienia. Na biurowego się nie nadaje, bo łazi po schronisku, ma swoje wlasne drogi i wchodzi innym psom w paradę:roll: Dałysmy go do psiarni, zeby bylo cieplej- no i teraz tam jest smutny. On jest zawsze smutny, chyba ze idzie na spacer. a propos ma swój wątek? Vitka zrób mu proszę kilka zdjęc następnym razem. Ogloszę go- może się poszczęści, może ktoś sie nad nim zlituje
×
×
  • Create New...