-
Posts
5096 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Weronia
-
[quote name='Kar0la']Napiszę do niej, chociaż widziałam, że ostatni raz na dogo była w maju...[/QUOTE] Może ma ktoś nr do niej...?
-
[quote name='malawaszka']Weronia szukałam domu dla sznaucerka pod Waszą opieką - Filipka odebranego ze złych warunków - czy on już pojechał do domu? Bo wiem, że miał jechać w tym tygodniu, ale nie dostałam odpowiedzi na maila z pytaniem[/QUOTE] O matko, a który to Filipek? Bo nie ogarniam już... :| Sory
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Weronia replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
mrs.ka, zaraz poprawię to co napisałaś. Może ktoś bannerek zrobi? Ja nie umiem:/ -
[quote name='xxxx52']zakochalam sie w przeslicznej ,bardzo uroczej Perri,czy to nie jest mieszanka z rasa co nie mage zabrac?czy to mieszanka z buldogiem ,lub francuskim buldozkiem ?Taka grubiutka taka slodka ,az zal patrzec ,ze nie lezy na mieciutkiej kanapce.[/QUOTE] Perra ma już wielu takich fanów zakochanych ;) Została odebrana z pseudohodowli pitbulli z Trzęsacza niedaleko Choszczna. Pamięta Pani? Kilkadziesiąt pitbulli tam było.
-
[quote name='agaga21']tyson i diablo maja allegro od dzisiaj ;) a miki nadal ma takie brzydkie oczka? co mu jest?[/QUOTE] Dzięki Agaga za allegro! A mam pytanie: można jeszcze u Diabla zmienić tel kontaktowy..? Czy już nie da rady? Jak można, to zmień proszę na: 608852280 On te oczka ma cały czas leczone... straszny problem, bo był już u kilku wetów i podobno to nie do ogarnięcia. Psiak nie jest bezpośrednio pod moją opieką, ale widuję go często. Pamiętam, że mówiono coś o gronkowcu... Dowiem się, ok?
-
[quote name='becia66']tych bid wszędzie pelno. Na Podkarpaciu też walczymy z masową bezdomnością, coraz więcej psów, a z domami kicha. Cieszymy sie jak szalone z każdej adopcji - co z tego kiedy nowych wciąż przybywa. I to w coraz gorszym stanie...[/QUOTE] Becia, nic mi nie mów. A ostatnio byłam w Świętokrzyskim i też się załamałam... :|
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Mikołajowa [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Plec:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] suka [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]ok 5, 6 lat [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]do 5kg [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] okolice Poznania [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]tak [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]: ok [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do innych psow[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT]: zgodna [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do kotow:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] raczej zgodna [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dodatkowe informacje:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] Odebrana z meliny z Częstochowy z kilkunastoma innymi psami. żyła na łańcuchu. [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]Bardzo ruchliwa i energiczna, uwielbia ludzi i szaleje z innymi pieskami na wybiegu. [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [B]608852280 [url]http://www.dogomania.pl/threads/183231-*PiSdZ*-W%C4%84TEK-ADOPCYJNY-%28zbiorczy%29-Zwierzaki-prosz%C4%85-o-pomoc-w-szukaniu-DOM%C3%93W-[/url] [URL=http://img404.imageshack.us/i/dsc09255j.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8716/dsc09255j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img376.imageshack.us/i/dsc03700.jpg/][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6051/dsc03700.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/B]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Gryzak [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Plec:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] suka [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]ok 4 lat [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]do 5kg [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] okolice Poznania [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]tak [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]: lubi podgryzać łydki dla zabawy, więc raczej nie małe dzieci. [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do innych psow[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT]: zgodna [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do kotow:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] raczej zgodna [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dodatkowe informacje:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] Odebrana z meliny z Częstochowy z kilkunastoma innymi psami. żyła na łańcuchu. [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]Bardzo rezolutna mała suczka, wesoła, kocha biegać i się bawić. Żywe srebro. [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] [B]608852280[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/183231-*PiSdZ*-W%C4%84TEK-ADOPCYJNY-%28zbiorczy%29-Zwierzaki-prosz%C4%85-o-pomoc-w-szukaniu-DOM%C3%93W-[/url]!!! [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Black][FONT=Comic Sans MS] [URL="http://img706.imageshack.us/i/dsc09216d.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7109/dsc09216d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/dsc00019ky.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8133/dsc00019ky.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='agaga21']diablo: [URL]http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1162457116[/URL] tayson: [URL]http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1162458012[/URL] perra od dawna ma u mnie allegro: [URL]http://allegro.onet.pl/item1156737729_pit_bull_blekitna_sunia_szuka_domu.html[/URL] weroniu, bardzo cię proszę, jesli któryś z psiaków znajdzie dom to daj mi znać, żebym niepotrzebnie nie odnawiała aukcji. chciałam zapytac jeszcze o tego maluszka z chorymi oczkami. czy te oczy nadal takie biedne? co mu jest? a może juz znalazł dom?[/QUOTE] O Perruni wiem, że pamiętasz... Nie wiedziałam, że Diablo ma allegro. spr. Tysona miałam kilka telefonów, ale nic konkretnego niestety. Oczywiście, dam znać, jeśli których pójdzie do domu, jasne. Dzięki Agaga za pamięć! A jeśli chodzi o maluszka z chorymi oczkami, to mówisz o Mikim, tak? Jest ciągle. Szuka domu cały czas...
-
I jak się sprawy mają? Ktoś sprawdził dom?
-
Prześliczne onki i onkowate z Przyborówka k.Poznania
Weronia replied to Molli's topic in Już w nowym domu
podnoszę nasze onki...... -
STARSZE PIESKI w Przyborówku... Zapraszamy do adopcji wirtualnych
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek... w Przyborówku ciągle dużo staruszków... -
No to w górę Rambo!
-
Zrobiłam Owcy ostatnio kilka fotek, ale wiecznie nie mogę się zebrać żeby wstawić. A dziś zapomniałam aparatu do pracy i też nie prześlę:( Może zdążę przed wyjazdem do schronu dziś, a jak nie, to dopiero w pon. Zdjęcia i tak nie nadają się chyba do ogłoszeń, bo Owca to ogień i zrobić jej ładne zdjęcie to dla mnie wyczyn. Ale są urocze
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Weronia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
sory za off.. [SIZE=4]Wątek starachowickich psów z ul. Martenowskiej gotowy... Zapraszam: [URL="http://www.dogomania.189485-Spragnione-mi%C5%82o%C5%9Bci-pomocy-STARACHOWICKIE-sieroty-z-Martenowskiej.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB%21?p=15062194#post15062194"]http://www.dogomania.pl/threads/189485-Spragnione-mi%C5%82o%C5%9Bci-pomocy-STARACHOWICKIE-sieroty-z-Martenowskiej.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB![/URL][/SIZE]