-
Posts
5096 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Weronia
-
[quote name='Kasia']Ta czarna suczka ma cały tył prawie łysy...:-( Te szczeniaki skąd ma skoro suczki wysterylizowane?[/quote] no ma łysy. Pani dostała psikacz, to może psika. ale to i tak na nic, bo w syfie psy siedzą, mieszkanie zapchlone.. zaden psikacz nie pomoże pewnie. szczeniaki to właśnie tej rudej suczki chyba... wysterylizowane przez nas oczywiście;) juz widzę tę kobietę jak idzie swoje psy wysterylizować.. mhm :shake::shake::shake:
-
[COLOR=green]Pieski z interwencji TOZ.[/COLOR] [B]Pani chce się pozbyć piesków... Warunki mieszkaniowe straszne, brak miejsca, pchły w mieszkaniu..:| Pani z psami nie wychodzi na dwór, nie może sobie z nimi poradzić. [/B] Pieski są sympatyczne, dużo szczekają, skaczą, bronią domu;) Mają chora skórę, chyba od tych pcheł , albo po prostu grzyb. Ale do wyleczenia oczywiście. [SIZE=3][COLOR=red][B]Jeśli nie znajdziemy domków, pieski trafią do schroniska[/B][/COLOR][/SIZE].:( [SIZE=3][U]Pomocy![/U][/SIZE] Szczeniaczek(ten z brązowym), ok 4 miesiące: [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/6012/lazarznu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4562/szczeniedozabraniaes7.jpg[/IMG] dwie suczki, ok. 2 lat.[B]Wysterylizowane,[/B] Bardzo fajne psiaki [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/2596/2suczkizazarza2latawb4.jpg[/IMG] pieski, ok 2 lat [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/7884/psyzazarza2latanf0.jpg[/IMG]
-
Bokserka Pozi - już we wspaniałym domu w Warszawie!!!
Weronia replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
bokserka do góry idź !!!!!!! -
mam zdjęcia spaniela, ale niestety bardzo słabe.. Piesek był zdezorientowany, widać, że cierpi jeszcze. Ale już pomerduje ogonkiem. Ciągle się wiercił, więc nie było możliwości zrobienia lepszych fotek. ale chociaż takie: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6496/p1040196yg2.jpg[/IMG] biedny pies- wszędzie ropa, na oczach, caaałe uszy (spuchnięte) cały śmierdział łajnem i gnojem. Masakrycznie zaniedbany. Nie chce mi się wrzucić następne zdjęcie:/ coś mi programik wariuje. Więc na razie tylko to..
-
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Kasiaprodex co się dzieje z tym psem u pana Janka, a którego zdjęcia wstawiłaś pod koniec lutego na wątku krzyczkowym????? quote] a to jest pies z Chrcynna????? [B][SIZE=3][COLOR=red]Ludziki z okolic!!!!! kto się przejedzie do Chrcynna??????????? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Może ktoś by sprawdził, co z tym pokrwawionym psem????[/COLOR][/SIZE][/B] -
[B][COLOR=green]Ciotki !!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=green]musimy pomóc lovefigaro w leczeniu zębów pudelka...[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Juz dużo pieniędzy wydała...[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]a leczenie trochę będzie kosztowało..[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]To jak? Lovefigaro, podaj nr konta!!!!! i na pierwszej też..[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]grosz do grosza i coś się uzbiera:)[/COLOR][/B]
-
[B]Dziś byłysmy u[/B] [B]Morgana.[/B] Jest przeniesiony do innego boksu. Mieszka teraz z dwoma innymi psiakami, większymi, ale chyba starszymi.. w każdym razie nie ma problemu, nie boi się. Tamte pieski też nie wyglądały na przestraszone. [COLOR=darkslateblue][B][I]Czy znacie kogos, kto lubi psiaki takie jak morgan i go weźmie???[/I][/B][/COLOR] :(
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
Weronia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Rudzikowy był baardzo wesolutki :) chyba mu się dobrze spało:) Nóżki jak na razie normalnie... Może wtedy stawy go pobolewały na zmianę pogody.. Kilka ogłoszeń porozwieszaliśmy po lecznicach, Nicol u siebie porozwieszała.. i cisza:( -
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś oprócz Lavinii wybrałby się do Chrcynna?????? -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
Weronia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='_beatka_']Wera i jak twoja adopcja syneczka wygląda?kiedy mamę na rudzika urobisz?:cool3::lol:[/quote] aaaaa Beatka, nic mi nie mów.,.. nie dołuj mnie..:( -
rottweiler Miki wielka stopa błaga o pomoc. za TM
Weronia replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
do góóóóóóóóóryyy