Jump to content
Dogomania

Weronia

Members
  • Posts

    5096
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weronia

  1. [quote name='Kasia']Ta czarna suczka ma cały tył prawie łysy...:-( Te szczeniaki skąd ma skoro suczki wysterylizowane?[/quote] no ma łysy. Pani dostała psikacz, to może psika. ale to i tak na nic, bo w syfie psy siedzą, mieszkanie zapchlone.. zaden psikacz nie pomoże pewnie. szczeniaki to właśnie tej rudej suczki chyba... wysterylizowane przez nas oczywiście;) juz widzę tę kobietę jak idzie swoje psy wysterylizować.. mhm :shake::shake::shake:
  2. [COLOR=green]Pieski z interwencji TOZ.[/COLOR] [B]Pani chce się pozbyć piesków... Warunki mieszkaniowe straszne, brak miejsca, pchły w mieszkaniu..:| Pani z psami nie wychodzi na dwór, nie może sobie z nimi poradzić. [/B] Pieski są sympatyczne, dużo szczekają, skaczą, bronią domu;) Mają chora skórę, chyba od tych pcheł , albo po prostu grzyb. Ale do wyleczenia oczywiście. [SIZE=3][COLOR=red][B]Jeśli nie znajdziemy domków, pieski trafią do schroniska[/B][/COLOR][/SIZE].:( [SIZE=3][U]Pomocy![/U][/SIZE] Szczeniaczek(ten z brązowym), ok 4 miesiące: [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/6012/lazarznu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4562/szczeniedozabraniaes7.jpg[/IMG] dwie suczki, ok. 2 lat.[B]Wysterylizowane,[/B] Bardzo fajne psiaki [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/2596/2suczkizazarza2latawb4.jpg[/IMG] pieski, ok 2 lat [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/7884/psyzazarza2latanf0.jpg[/IMG]
  3. Maniusia już w nowym domu. Ja się chyba nie nadaję do tego zajęcia, bo ryczałam jak bóbr po oddaniu jej ... :/
  4. Pudel do góry!!!!!!!!!!! Lovefigaro, napisz co u lekarza...
  5. a po co po włosku????? po polsku! Ludwik:D Ludwiczek :D pysiak. Ponawiam moje pytanie o zrzutkę małą... kto rzuci grosika????
  6. Kto się dorzuci do leczenia ząbków Pudelka?????? :(
  7. do góry biedna psino!!!!! Rybcia, sytuacja w boksie wygląda nadal tak samo???? Może jej ta suczka agresorka odpuściła trochę..?
  8. bokserka do góry idź !!!!!!!
  9. To ogłoście dziewczyny, bo z miłośnikami rasy może coś się uda wykombinować...
  10. mam zdjęcia spaniela, ale niestety bardzo słabe.. Piesek był zdezorientowany, widać, że cierpi jeszcze. Ale już pomerduje ogonkiem. Ciągle się wiercił, więc nie było możliwości zrobienia lepszych fotek. ale chociaż takie: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6496/p1040196yg2.jpg[/IMG] biedny pies- wszędzie ropa, na oczach, caaałe uszy (spuchnięte) cały śmierdział łajnem i gnojem. Masakrycznie zaniedbany. Nie chce mi się wrzucić następne zdjęcie:/ coś mi programik wariuje. Więc na razie tylko to..
  11. Dziewczyny, ogłaszałyście pieska na wyżłowym forum?????
  12. Imię Maniek do niego pasuje jak świni siodło :D tak jak Snoopi :)
  13. [quote name='joanika']Ja mogę jakiś bazarek na Snoopiego:loveu: wystawić. Może będzie z tego jakaś kasa.[/quote] suuuper!! na leczenie pudelka!! P.S. imię Snoopi przyprawia mnie o dreszcze.. Jak to lovefigaro przeczyta to będzie zła :eviltong::eviltong:
  14. [quote name='lamia2']Kasiaprodex co się dzieje z tym psem u pana Janka, a którego zdjęcia wstawiłaś pod koniec lutego na wątku krzyczkowym????? quote] a to jest pies z Chrcynna????? [B][SIZE=3][COLOR=red]Ludziki z okolic!!!!! kto się przejedzie do Chrcynna??????????? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Może ktoś by sprawdził, co z tym pokrwawionym psem????[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. [B][COLOR=green]Ciotki !!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=green]musimy pomóc lovefigaro w leczeniu zębów pudelka...[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]Juz dużo pieniędzy wydała...[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]a leczenie trochę będzie kosztowało..[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]To jak? Lovefigaro, podaj nr konta!!!!! i na pierwszej też..[/COLOR][/B] [B][COLOR=green]grosz do grosza i coś się uzbiera:)[/COLOR][/B]
  16. [B]Dziś byłysmy u[/B] [B]Morgana.[/B] Jest przeniesiony do innego boksu. Mieszka teraz z dwoma innymi psiakami, większymi, ale chyba starszymi.. w każdym razie nie ma problemu, nie boi się. Tamte pieski też nie wyglądały na przestraszone. [COLOR=darkslateblue][B][I]Czy znacie kogos, kto lubi psiaki takie jak morgan i go weźmie???[/I][/B][/COLOR] :(
  17. nasz pudel sie w koncu doczekal!!!!:DDDDDDDD teraz bedzie grzał biały zadek u LOVE ;) love, nie nazywaj go kacper, prosze Cie!! ;| :DDDDD
  18. Dzisiaj Rudzikowy był baardzo wesolutki :) chyba mu się dobrze spało:) Nóżki jak na razie normalnie... Może wtedy stawy go pobolewały na zmianę pogody.. Kilka ogłoszeń porozwieszaliśmy po lecznicach, Nicol u siebie porozwieszała.. i cisza:(
  19. do góry psiaki!!! Czy ktoś jest zainteresowany tym rudym pieskiem????
  20. Czy ktoś oprócz Lavinii wybrałby się do Chrcynna??????
  21. [quote name='Donvitow']Pewnie nie były. Bo się pewnie boją.:evil_lol:[/quote] halo, halo..:eviltong: a kto mi tu mówi, że ja się czegoś boję..?? hmmm??? :D:D:D Morgan przeniesiony do innego boksu Magdysko
  22. [quote name='_beatka_']Wera i jak twoja adopcja syneczka wygląda?kiedy mamę na rudzika urobisz?:cool3::lol:[/quote] aaaaa Beatka, nic mi nie mów.,.. nie dołuj mnie..:(
×
×
  • Create New...