Jump to content
Dogomania

nelonik

Members
  • Posts

    347
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nelonik

  1. tu sa trzy Lupieze, linki tylko daje specjalnie, do tego watku co bedzie [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6738f4eb64540ea3.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5a5d872684cff0d.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d79f8074bebb2735.html[/url]
  2. Sulek dzisiaj [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/164/13a008cb98c839df.jpg[/IMG][/URL]
  3. Wyjrze, moze kogo zobacze....
  4. Tak myslalam ze Lupiez to imie mniej oficjalne. Ma fajne zdjecie tylko musze odszukac. A poki co Misza z dzisiaj. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/164/0b8716783c5ccb49.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/163/590eb7d96082b66f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/162/2dc1cced498d83d5.jpg[/IMG][/URL]
  6. Dalej. A ta kuweta to akurat byla swiezo wyczyszczona i Szyszka sobie tam zajela (pewnie z braku lezaka) punkt obserwacyjny.
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/152/d60d6a2fe853a204.jpg[/IMG][/URL] Dziekujemy bardzo!
  8. URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/163/a33236de39fb0854.jpg[/IMG][/url] Kto to jest ten kolega co siedzi z Misza?
  9. Kradnij na zdrowie, ja chyba za ciemna jestem w tej kwestii a malgosia vel amelia tez tylko udaje ze wie jak wstawic a konczy sie na tupaniu w klawiature.
  10. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/272e20cd70b9beca.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dec86f43898798c.html[/URL]
  11. A Szyszka siedzi i czeka [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c055b64d1ee0de4a.html[/URL]
  12. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9a0c4597390d746.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d60d6a2fe853a204.html[/URL] a tu melancholijna Irma [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9a0c4597390d746.html[/IMG]
  13. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d85a13f39c30725.html nuda panie, nic sie nie dzieje
  14. chyba tak. malgosia mi pomaga. Zaraz wymysle dobrze, cierpliwosci.
  15. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c20037378c823ca.html to jest swiezy Boss z dzisiaj i jego czarujacy usmiech
  16. Czy naprawde nikt nie chce Bukieta, "duzego wilczastego futra do kochania"?
  17. [URL]http://www.boz.org.pl/schroniska.ht[/URL] Obawiam sie ze tak samo okresla tez sytuacje w nie-TOZowych schroniskach. Jezeli przyjac procent psow "utraconych" za pewien wskaznik jakosci opieki to wedlug zebranych tam danych srednia krajowa wynosi 24%.
  18. Ano, poniekad.Tzn w czasach prehistorycznych zupelnie sopocka, teraz tylko wirtualnie. Dzien dobry!
  19. [URL]http://www.boz.org.pl/org/toz/czy.htm[/URL] Tutaj jest zestawienie wynikow wszystkich schronisk prowadzonych przez TOZ. Jakis obraz to daje. Schronisko w Sopocie slusznie w czolowce - na plus.
  20. [quote name='GoWa']Chyba że ma FIV albo coś podobnego, albo ktoś ma małego kota w domu... Miała robione testy?[/quote] Z testami na FeLV i na FIV jest jeszcze jedna komplikacja (oprocz oczywiscie kosmicznej ilosci kotow w schronie i braku kasy na testy) - mianowicie po jednym tescie one nie sa calkiem miarodajne, i zeby moc z czystym sumieniem stwierdzic ze kot nie jest nosicielem wirusa trzeba je powtorzyc po 3 miesiacach, izolujac go w tym czasie od innych (potencjalnych nawet) nosicieli. To jest w schronie nie do przeskoczenia raczej.
×
×
  • Create New...