Jump to content
Dogomania

Bonni

Members
  • Posts

    334
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonni

  1. Junka jak na zawołanie i błocko i deszczyk ;] A fotek narazie nie będzie bo ani pogody nie ma ani okazji, Mokka tym razem zawitała ale bez aparatu :( A dzisiaj Era została podziurkowana przez Jaszke, podczas drobnej niezgodności zdań kto tędy przejdzie, dobrze, że nic Jaszce się nie stało, bo to Era agresywna...
  2. Witam dzisiaj... Narazie fotek nie mam... Aparat (telefon) dopiero co wrócił, a nie chce jej dzisiaj męczyć, bo jutro trening, który niestety może się nie odbyć... Pogoda ;/ :( Jest niefotogeniczna i koniec kropka ;p
  3. Ale ja tylko jakby cioteczna... No właśnie już obozu się doczekać nie moge :)
  4. Też jestem ciocią Kacpera ^^
  5. Ale zachudzonego masz psa xD Super fotki (a w szczególności te z poprzedniej strony)
  6. "pewnie, że my a coś myślała, że duchy? Nie będzie żaden kundel na moim miejscu stał" :stupid::pissed: To już na miesjca pod płotem bilety trzeba kupować xD
  7. Oliwia! Zabije i udusze! Choć trzeba zwrócić na moje poświęcenie... Ostatnią jakże ciężko przeszkode jak pół podstawy od slalomu SAMA! dźwigam do garażu ;] ale jak tu mam przykład, Oliwia zajmuje się też nieco ciekawszymi obiekatami... Takimi jak Era i niestety ja ;p [img]http://img175.imageshack.us/img175/4352/eraux6.jpg[/img]
  8. Super ale dla czego tylko trzy?!
  9. Pierwsza wymiata! super!
  10. Tak tak... Zupełnie inna bajka, niż tamta suczka... Moja Cherry była pierwsza...
  11. Biedny Deli... Taka głodówka... Fotki super!
  12. Dziękujemy za odwiedzinki! Fotka suuuper!
  13. Będzie dobrze :) Jak widać starata najbliższych bardzo nas połączyła :( Trzymaj się cieplutko!
  14. Bonni

    bzik

    suuuper fotki! ja też mam Erusiowe pozwoliłam sobie skopjować ;p
  15. ooo gratki! U nas nowe fotki Mokkowskie xD
  16. Witanko! a raczej dobry wieczór! u nas nowe fotki z agilitowania :)
  17. i ostatnie te które mi się naj naj bardziej z tych wspaniałych fot podobają ;) No i dziękuje Mokk'ce (czy jak to odmienić) za poprawe humoru :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img386.imageshack.us/img386/3266/era20uh6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/9821/era21pa2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img76.imageshack.us/img76/9541/era22ft9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img386.imageshack.us/img386/1350/era25ya5.jpg[/img][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us][img]http://img231.imageshack.us/img231/8457/era14gg7.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img231.imageshack.us/img231/4136/era15zf5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img238.imageshack.us/img238/1828/era16jy2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img238.imageshack.us/img238/646/era18tw1.jpg[/img][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][img]http://img76.imageshack.us/img76/3599/era1jk8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/1039/era2gr4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/4246/era10dt6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/4822/era12qr5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img231.imageshack.us/img231/8615/era13ds2.jpg[/img][/URL]
  20. ah, dziękuje wam... Jednak coś się znalazło gdyż nasza wspaniała Mokka odwiedziła (w końcu) naszą grupę między innymi i mamy sporą sesyjke ;)
  21. Fotek narazie nie będzie... Moje życie straciło sens na długo... Moja kotka nieżyje... Wiem, że to tylko kot ale ona była kimś więcej
  22. yyy eee moja koleżanka też ma dwie fretki xD A on jest słodki i wcale po stopach gryźć nie lubi... Znacznie lepsze i smaczniejsze palce i uszy ;]
  23. Ale tylko taką znalazłam, a jak ktoś ją kupi to niech zda relacje :)
  24. [URL]http://allegro.pl/item344041075__wolny_czas_z_psem_polecam_nowa_.html[/URL] :)
  25. Nie znam tych aparatów (w sensie obsługi itd, bo że jest taka firma to wiem:diabloti:) A np nie da zgranie tego filmiku na płytke czy coś? Sprubuj w Ulead VideoStudio 11, albo podeślij mi na maila... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Fotki super :loveu:
×
×
  • Create New...