-
Posts
334 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bonni
-
Super:loveu: Dzielnie chłopina na palisade sie wdrapał :p
-
Witanko! A ja właśnie z teatru wróciłam... Oj nuuuda nuuuuda ;]
-
Kupiłam za małe pieniądze i mi powiedzieli, że gorzej niż z lat 70'tych ;]
-
Dawać więcej będziemy jak i lepszy sprzęt będzie... Narazie to sie komórkami zadowalam ;(
-
Gratki 420 strony! U nas o tą czwórke mniej xD
-
Fotki super! Gratuluje debiutu i 120 strony 8) Bardzo mi sie podoba opis zdjęcia z "firaną"
-
Już już nadrabiamy ;]
-
Suuuuper! A jaki masz aparat? Bo Movie Maker wieeeelu aparatów nie czyta... No i my np mamy WideoStudio 11 czy coś takiego ;]
-
Super źrebol! A widze, że frisbee prawie nie ponadgryzane ;]
-
Ileeee tu już stron! Ale mnie dawno nie było ;( A fotki super szczególnie pierwsza i ostatnia... w takiej fajnej pozie jest ;]
-
Dziękujemy dziękujemy ale Franek wcale nie jest śmieszny :mad: Jest wspaniały, kochany gryzący i śmierdzący :cool3::evil_lol::lol: A ja już do was zaglądam... Niestety ostatnio na Dogo nie mam czasu :-(
-
Fort miał na wiosne coś robić ale nie wiem nie śledze tematu
-
Super! Zapraszamy do nas na cos innego ;]
-
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=FkovwORV5tg[/URL] coś innego ;] przywołanie i chodzenie przy nodze pierwsza sesja...
-
Witamy, witamy :diabloti: no i dziękujemy :loveu:
-
No chyba w pewnym sensie tak, dla tego Ela, nie dobiera grup... Po za tym, to chyba dobrze, że na jedną osobe nie ma az tylu psów? Raczej na początku nie liczy sie przebiegów, gdyż jest to zapoznawanie się z przeszkodami, potem pojedyńcze pokonywanie a potem przebiegi- dłuższe sekwencje...
-
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=HYLShKredeg[/URL] Dla odmiany slalom XD
-
Nazwą no i tym, że za treningi płacisz np raz za miesiąc, a tam jest jedna opłata za chyba 12 treningów z góry, kurs kończy się egzaminem, no i jak go ukoczysz to "awansujesz" na treningi zwykłe :)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Bonni replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Suuuper :) Śliczny misiak ;] -
Jejku, tylko na wystawy! Super stoii ;] Bym powiedziała więcej ale i tak było baaardzo dużo :)
-
normalnie powinno byc 60... A ja nie wzięłam pod uwage złączników więc pewnie mam około 65 :) Zaraz lukne :)
-
Tak tatuś sie napracował ;] Dziękujemy dziękujemy :)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Bonni replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Era mi ostatnio też spadła... Ale nie zrobiło na niej to wiekszego wrażaenia znacznie lepszy był kawałek schabu:) -
Ja dopiero co skończyłam... Byłam na kursie jesiennym :) Teraz uczęszczam na "zwykłe" treningi
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Bonni replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Super popyla :)