-
Posts
334 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bonni
-
Junka jak na zawołanie i błocko i deszczyk ;] A fotek narazie nie będzie bo ani pogody nie ma ani okazji, Mokka tym razem zawitała ale bez aparatu :( A dzisiaj Era została podziurkowana przez Jaszke, podczas drobnej niezgodności zdań kto tędy przejdzie, dobrze, że nic Jaszce się nie stało, bo to Era agresywna...
-
Witam dzisiaj... Narazie fotek nie mam... Aparat (telefon) dopiero co wrócił, a nie chce jej dzisiaj męczyć, bo jutro trening, który niestety może się nie odbyć... Pogoda ;/ :( Jest niefotogeniczna i koniec kropka ;p
-
Ale ja tylko jakby cioteczna... No właśnie już obozu się doczekać nie moge :)
-
Też jestem ciocią Kacpera ^^
-
Ale zachudzonego masz psa xD Super fotki (a w szczególności te z poprzedniej strony)
-
"pewnie, że my a coś myślała, że duchy? Nie będzie żaden kundel na moim miejscu stał" :stupid::pissed: To już na miesjca pod płotem bilety trzeba kupować xD
-
Oliwia! Zabije i udusze! Choć trzeba zwrócić na moje poświęcenie... Ostatnią jakże ciężko przeszkode jak pół podstawy od slalomu SAMA! dźwigam do garażu ;] ale jak tu mam przykład, Oliwia zajmuje się też nieco ciekawszymi obiekatami... Takimi jak Era i niestety ja ;p [img]http://img175.imageshack.us/img175/4352/eraux6.jpg[/img]
-
Super ale dla czego tylko trzy?!
-
Pierwsza wymiata! super!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Bonni replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak tak... Zupełnie inna bajka, niż tamta suczka... Moja Cherry była pierwsza... -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Bonni replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Biedny Deli... Taka głodówka... Fotki super! -
Dziękujemy za odwiedzinki! Fotka suuuper!
-
Będzie dobrze :) Jak widać starata najbliższych bardzo nas połączyła :( Trzymaj się cieplutko!
-
suuuper fotki! ja też mam Erusiowe pozwoliłam sobie skopjować ;p
-
ooo gratki! U nas nowe fotki Mokkowskie xD
-
Witanko! a raczej dobry wieczór! u nas nowe fotki z agilitowania :)
-
i ostatnie te które mi się naj naj bardziej z tych wspaniałych fot podobają ;) No i dziękuje Mokk'ce (czy jak to odmienić) za poprawe humoru :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img386.imageshack.us/img386/3266/era20uh6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/9821/era21pa2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img76.imageshack.us/img76/9541/era22ft9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img386.imageshack.us/img386/1350/era25ya5.jpg[/img][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img231.imageshack.us/img231/8457/era14gg7.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img231.imageshack.us/img231/4136/era15zf5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img238.imageshack.us/img238/1828/era16jy2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img238.imageshack.us/img238/646/era18tw1.jpg[/img][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][img]http://img76.imageshack.us/img76/3599/era1jk8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/1039/era2gr4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/4246/era10dt6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img413.imageshack.us/img413/4822/era12qr5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img231.imageshack.us/img231/8615/era13ds2.jpg[/img][/URL]
-
ah, dziękuje wam... Jednak coś się znalazło gdyż nasza wspaniała Mokka odwiedziła (w końcu) naszą grupę między innymi i mamy sporą sesyjke ;)
-
Fotek narazie nie będzie... Moje życie straciło sens na długo... Moja kotka nieżyje... Wiem, że to tylko kot ale ona była kimś więcej
-
yyy eee moja koleżanka też ma dwie fretki xD A on jest słodki i wcale po stopach gryźć nie lubi... Znacznie lepsze i smaczniejsze palce i uszy ;]
-
Ale tylko taką znalazłam, a jak ktoś ją kupi to niech zda relacje :)
-
[URL]http://allegro.pl/item344041075__wolny_czas_z_psem_polecam_nowa_.html[/URL] :)
-
Nie znam tych aparatów (w sensie obsługi itd, bo że jest taka firma to wiem:diabloti:) A np nie da zgranie tego filmiku na płytke czy coś? Sprubuj w Ulead VideoStudio 11, albo podeślij mi na maila... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Fotki super :loveu: