-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Hektorek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [img]http://i40.tinypic.com/w1bcsm.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/k3ajy0.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/1059oc6.jpg[/img] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]Nuka & Morfi[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [img]http://i44.tinypic.com/n1xkis.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/9secsz.jpg[/img] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE] ******************************
-
[quote name='groszek83'][URL]http://i40.tinypic.com/20a31b8.jpg[/URL] widze że szybko zyskała nowego kolege;) U nas zamiecie śnieżne:placz:[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Elli jest przyjaźnie nastawiona do wszystkiego co się rusza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: więc prędko znajdzie zawsze kolegę ... :multi::multi::multi: Zamiecie ... wrrr brrr :mad:[/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE] ******************************
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"][SIZE="5"]Witam[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/x6kly8.jpg[/IMG] [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/milmil2.jpg[/url] - [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]ładna fotka i psiak ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE] ******************************
-
[url]http://img706.imageshack.us/img706/6862/0302fg.jpg[/url] [url]http://img688.imageshack.us/img688/6448/0304nr.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Prześliczny :loveu::loveu::loveu: Ale za dużo zakuwa i potem zmęczony, że aż pada na książki ... :eviltong::grin::hmmmm:[/COLOR][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Bartiśkowa_']witamy :) Borderek śliczny[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] a jaki rozwiany [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Pozdrawiamy i mizianko dla Dindulka[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Ślicznie dziękujemy :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Pestka']Ja również widziałam fotki -super :cool3:[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Dzięki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Infortune.']Przybywam i melduję, ze fotki widziałam :cool3:[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Bardzo się cieszymy i dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[url]http://3.bp.blogspot.com/_UOLe6AH4BJo/S59aXh1rKrI/AAAAAAAAABk/8GVR1QV_twI/s320/f.JPG[/url] - [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Śliczności ! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Cavy']Świetna ta Elli jest, masz więcej zdjęć? :loveu:[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Tak, ale już nie z Elli :shake: No niestety, poszli sobie i tyle ... :diabloti: Ale jest Morfi ze swoją przyjaciółką Nuką, jest Borys, Hektorek, no i Dindek ... :grins::grins: Pasuje ? :grins::grins:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"]Elli i Hektorek :[/COLOR][/FONT][/B] [img]http://i40.tinypic.com/2qiv0v6.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/282rdy.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/ete5g0.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/2rh66ab.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/2a8rv35.jpg[/img]
-
[quote name='Cavy']O wiele lepiej jak napisałaś imiona. :evil_lol: teraz się będzie lepiej oglądać zdjęcia jak wiadomo kogo się ogląda. :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"]Hektorek:[/COLOR][/FONT][/B] [img]http://i44.tinypic.com/mhcc3a.jpg[/img] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"]Hektorek z Elli (Elli już nie będzie ... byli tylko 1. dzień w odwiedzinach)[/COLOR][/FONT][/B] [img]http://i40.tinypic.com/2dusyh.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/n4tsut.jpg[/img] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"]Dindek:[/COLOR][/FONT][/B] [img]http://i43.tinypic.com/ajpcol.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/ou5kys.jpg[/img]
-
[quote name='Asiaczek']Jasne. Tak jest łatwiej i bezpieczniej:) Pzdr.[/QUOTE] :mdrmed::mdrmed:
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"]Idź do mnie - zrobiłam ci fotki zapoznawcze :multi::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#ff0000"]Na wstępie pooglądaj sobie te foteczki kto jest kto :eviltong: Ale oprócz tego będę podpisywać imionami, aż poznasz na pamięć wszystkie imiona :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/148aq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/mvrhhs.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/xgi0lc.jpg[/IMG] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Tekla64']mam prosbe podpisuj zdjecia imionami , ja mam jaks make i lubie wiedziec kogo ogladam, Hektorka juz rozpoznaje ale reszty poza Dindkiem jeszcze nie a bardzo lubie patrzec na te wasza ferajne sapcerowa[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]OK :evil_lol: Ja jestem przyzwyczajona, że wszyscy tu znają te psy na pamięć ... Ale rzeczywiście, że teraz jest dość parę nowych odwiedzających nas - więc będę podpisywać imionami - OK ? :grins: [/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek']Prosze, jaki sępol:) [url]http://i44.tinypic.com/10igkzs.jpg[/url] A czy Hektorek to zawsze ma tę linkę przyczepiona? Pzdr.[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Zawsze ...:eviltong: Musi, bo podlatuje do biegaczy - których dość trochę jest w parku, a pozatem raz uciekł i goniliśmy go przez godzinę po całym parku ... a on wpadł na jakiś trop ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Teraz w razie czego szybko się nadepnie na tą linę i już koniec ucieczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/20z7874.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/xopbx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2cfxkhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1zczcdx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/e81li1.jpg[/IMG] ***********************
-
[img]http://i41.tinypic.com/2nriiro.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/339ng34.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/2mgp9wz.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/flit6f.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/2v8scie.jpg[/img] **************************
-
[img]http://i40.tinypic.com/2iudhyo.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/jujwao.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/14jat0k.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/w2n3bt.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/e7nt75.jpg[/img] ******************************
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"]No to ciąg dalszy:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [img]http://i43.tinypic.com/v2saiq.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/29dec9k.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2vujyok.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/2cna9sm.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/1zodcf7.jpg[/img]
-
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Jak zwykle fotki cuuuudne ! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek']Ja wczoraj dałam sobie wolne od DGM; to było nie na moje nerwy...:) Witaj, mam się dobrze:)Chociaz tyle mam na głowie. Ale jutro przyjeżdżają Inga, Paulius, no i bohater - JUMASZKA! Strrraszliwie się cieszę na tę ich wizytę. [/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Mnie się wczoraj wyświetlało, że trwają prace na serwerze, czy jakoś tak :diabloti: Ale było nieczynne dogo przedwczoraj też i wogle nic się nie wyświetlało ...:shake: Nie wiadomo było, co jest grane :shake: Oooo ... to będziesz miała gości :evil_lol: Szybko sprzątaj mieszkanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Shirai - Koki']Witamy ...tez sie cieszymy ze dogo nareszcie dziala..i akurat w weekend musialo sie cos podziac ehhhhh[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]No właśnie ...:mad::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#ff0000"][I]Na poprzednich stronach fotki ![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] ****************************** [SIZE="3"] [FONT="Courier New"] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url][/FONT][/SIZE]