-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Aga&Ganja']Alee duuużo ślicznych fotek! :loveu: u nas też są! :cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/7/6595f8353ab2c2e7.jpg[/URL] śliczna psina! :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/7/873eaf66696d6c3c.jpg[/URL] piękna mordka! :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/449/e0b95243fc539c40.jpg[/URL] śliczny "maluszek". :cool3::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/7/25b100e7cb5e6f24.jpg[/URL] Forest też niczego sobie... :cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/7/f9199394854c0d97.jpg[/URL] jakie przywitanie! :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/449/2f37d806e5db1b2e.jpg[/URL] "eeee! stary!" :evil_lol::evil_lol:[/quote] [B]Psiurki dziękują za odwiedzinki i pochwałę :loveu::loveu::loveu: Zaraz do was zawitamy ... :evil_lol:[/B] [quote name='Cortezik_82']Cześć:multi: Bombowe fotki, po prostu świetne:p:loveu::p[/quote] [B]Ooo... dziękujemy ... :loveu::loveu::loveu:[/B] [quote name='deer_1987']Znaczy sie czas pomyslec o wakacjac nad morzem :diabloti:[/quote] [B]To by ale były wakacje :crazyeye::crazyeye: Z Dinem nie ma co marzyć o wakacjach :shake::diabloti:[/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']Jakie wiosenne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::multi:[/quote] [B]Niom w końcu jeeest wiosna ... :loveu::evil_lol::evil_lol::loveu:[/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :multi::loveu: dzisiaj będąc na plaży widziałam psa, który był bardzo podobny do Dindka ale jak się później okazało była to suczka :) :cool3: ale ma grzyweczkę :cool3::cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/7/cc9512e8596f6b1c.jpg[/URL] przybij piątkę ;) :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/449/1effbdc03bfec3ef.jpg[/URL] słonko świeci to pieseczki szczęśliwe :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]eh ... plaża ... :roll: ciekawe, co by Dindek robił na plaży ... podobało by mu się napewno :loveu: szalał by :evil_lol: wskakiwał do morza, tarzał się w piachu :evil_lol::evil_lol: Ale poniosła mnie wyobraźnia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='anitaaa i bartis']Witamy :lol: [U][URL]http://images8.fotosik.pl/7/6c4b0b108381acd5.jpg[/URL][/U] Super się bawią :multi: [U][URL]http://global.images6.fotosik.pl/449/1effbdc03bfec3ef.jpg[/URL][/U] Ten Dinuś to jest szalony :evil_lol: suuper ujęcie a ten psiaczek co się przypałętał śliczny to chyba nawet border collie :loveu:[/quote] [B]No i znowu Dinuś szalony ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak zwykle... :eviltong: Ten psiaczek - możliwe, że border collie ... tak wygląda :loveu: [/B]
-
[U][B]I ostatnie pięć fotek piątkowych:[/B][/U] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/6595f8353ab2c2e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/873eaf66696d6c3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/81e19f09b689d9ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/3cce008547df47f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/f5dfa15d9778420c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/329914595f13d3f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/ca99be279110b90e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/8ef2b86e7deb9994.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/32453605341418b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/f30d77355019d0c6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/8605aa7061d3f953.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/851cf7ac88cef8e2.jpg[/IMG][/URL] [B]Mała Ami:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/7f1b92ca1376a1a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/5ea716215d199ac9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/efd9e6033849cdd4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/14e4a671d954418e.jpg[/IMG][/URL] [B]Maluszek, który spaceruje zawsze z Forestem:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/e0b95243fc539c40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/6506708195003532.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/8d1c4b670f557fab.jpg[/IMG][/URL] [B]A to właśnie Forest:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/25b100e7cb5e6f24.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/f9eb45926ebc62f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/f9199394854c0d97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/7d78be20ed83a09b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/2f37d806e5db1b2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/cb57eae5df217d2b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/5e56d924fe8c2f0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/dbe815569d24265c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/33b59a3e8bb0c95a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/9cdfb31507878cef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/554351188cf06f23.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/54acc40be3812d86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/b769393c99c6813f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/c41880138d07fd3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/3e5dda0ef7692936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/3b3aba3c3c3f7a20.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/ef3d7d4cb24b98d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/0588e7bfb58423ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/f3a0e4aa8ee32cce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/204a91d81109d5a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/ae90201c9edc0a7e.jpg[/IMG][/URL]
-
[U][B]Ciąg dalszy piątkowych:[/B][/U] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/2f85001bbc0a695e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/767ceb268ea107b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/32a44b5400db3094.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/06bd2be5af98b9af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/101482ff8917cb34.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Witam w słoneczną sobotę ... [/B][B][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1344/witamegnam.gif[/IMG][/B] [B]Fotki jak zwykle śliczne ... :loveu:[/B] [B] [url]http://images46.fotosik.pl/89/106bfcc2dbb1ecdb.jpg[/url] - jakie toto słodkie ... :loveu::loveu::loveu: [/B]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://images6.fotosik.pl/449/15a8870f65163358.jpg[/URL] widac po psach - jezyki - ze juz cieplej bo ciagle z jezykami na wierzchu:P[/quote] [B]No tak - szczególnie Morfiemu - jak wszystkim malamutom i huskym :roll:[/B] [quote name='agaciaaa']Hej :multi: Widziałam mnóstwo fotek :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/448/98d2240a143f52e0.jpg[/URL] ale szaloony Dindek :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/449/1effbdc03bfec3ef.jpg[/URL] to jest świetne :evil_lol:[/quote] [B]Wszyscy tu piszą, że Dindek jest szalony :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]No, taaak :multi: To zauważalne nawet na fotkach ... :evil_lol::crazyeye::multi::loveu::evil_lol:[/B]
-
[B]No widzisz ... ledwo tu wpadłam i już się lepiej czujesz ...:evil_lol::evil_lol: a Sarcie wiosna też posłuchała[/B] ..:evil_lol::evil_lol: [B]Ale na tych zimowych też przecież pięknie wygląda :loveu::loveu:[/B]
-
[quote name='agaciaaa']Dzięki ;) [B]Widze, że jakoś mało kto te zimowe fotki ogląda :eviltong: Jak nie chcecie to moge wcale nie wstawiać :diabloti: wiosennych nie ma i narazie nie będzie, bo sie troche pochorowałam - w najbliższym czasie długi spacer z foceniem nie wchodzi w gre :roll:[/B][/quote] [B]Wstawiaj, wstawiaj zimowe, bo są śliczne... i się szybko kuruj :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz494-2.jpg[/URL] - Sarcia nawołuje: wiosno - chodź tu :evil_lol::evil_lol: [/B]
-
[FONT=Georgia][SIZE=4]A teraz trochę obowiązków domowych ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: PRZERWA ![/SIZE][/FONT]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/debea7aae5d58b91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/7db22c7ccd1cf33c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/5d44e754a709095d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/84a5a423156301b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/d63c1b257e7f67ad.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/4972aa492483a9a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/7ac08586feb8e1b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/59f741be326a7a5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/8c5063972f590b9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/cf2e54be62004eca.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/15a8870f65163358.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/688845bdbc527954.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/63716951e9348e0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/1effbdc03bfec3ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/556f836d57266f18.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/a6bb862170fe342d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/428c3bb6dbe6bb6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/f9ed1c3b63c3b354.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/d3130eea105d3bc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/2ec5562b32aaee8a.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]A to jakiś obcy piesio - poprostu przechodził, ale bardzo fajny i przyjazny - chociaż Dindek na początku szczekał na niego i warczał :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/b37ee6c620b9482a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/9df3d9572b804b13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/a5d5fd6bfa421784.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/384be569388c3f88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/85da99c95b67d805.jpg[/IMG][/URL] [/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/3d0daab4efbfac0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/cc9512e8596f6b1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/8ac5d20cff16104f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/926a0d453250bd96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/5c467bc39f8f17e8.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]No i mamy znowu małego Hektorka:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/14b4e4d74caa5752.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/449/bfeaeadaf5258f52.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/b5da90e8de28af2e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/05a91fdc7147203f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/7/7fbf9a4c5d39475f.jpg[/IMG][/URL]