Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [CENTER] [B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy ... Halina z Dindkiem[/B] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1900/1796.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. [CENTER][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4122/kartka1452.jpg[/IMG] [B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy ... Halina z Dindkiem[/B] [/CENTER]
  3. Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy ... Halina z Dindkiem
  4. [CENTER][B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych[/B] [B] pełnych miłości i rodzinnego ciepła, [/B] [B] życzy ... Halina z Dindkiem [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3853/1793.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
  5. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9611/88946242.gif[/IMG][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9611/88946242.gif[/IMG][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9611/88946242.gif[/IMG][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9611/88946242.gif[/IMG][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9611/88946242.gif[/IMG] [CENTER][B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych[/B] [B] pełnych miłości i rodzinnego ciepła, [/B] [B] życzy ...[/B] [B]Halina z Dindkiem[/B] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9750/30237078.gif[/IMG] [/CENTER]
  6. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1852/5150.jpg[/IMG] [B] Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy ...[/B] [I] Halina z Dindkiem[/I]
  7. [CENTER][B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych[/B] [B] pełnych miłości i rodzinnego ciepła, [/B] [B] życzy ...[/B] [B] Halina z Dindkiem [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1852/5150.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
  8. [CENTER][B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych[/B] [B] pełnych miłości i rodzinnego ciepła, [/B] [B] życzy ... Halina z Dindkiem [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3956/1799.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
  9. [CENTER][B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy ... Halina z Dindkiem [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6899/1786.jpg[/IMG] [/B][/CENTER]
  10. [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3626/1745.jpg[/IMG] [B]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy ...[/B] [I][B] Halina z Dindkiem [/B][/I]
  11. [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4]Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4] pełnych miłości i rodzinnego ciepła, [/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4] życzy ... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1264/vivrenotreamour12287162.gif[/IMG] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3626/1745.jpg[/IMG] Halina z Dindkiem [/SIZE][/FONT][/CENTER]
  12. [quote name='anitaaa i bartis']Witamy :multi: [U][URL]http://images8.fotosik.pl/10/371e1dc563ece071.jpg[/URL][/U] Uwielbiam tego rudzelca :loveu::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/10/5b7e0cf4aacfb0d6.jpg[/URL] Brodzimy sobię :evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/10/de7b1ff4cdcbd782.jpg[/URL] Świetne ekipa :loveu:[/quote] [B]Witamy, witamy ... :multi: Jestem ciekawa ile jutro nas będzie ... :eviltong: [/B]
  13. [B]Jedne życzenia się straciły, no to napisałam drugie ... patrzę - a tu teraz podwójne ... hehe No, ale już jedne wyrzuciłam ...[/B] [CENTER] [/CENTER]
  14. [B][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8928/kartkiwielkanocne84.jpg[/IMG] [/B] [B] [/B] [B][COLOR=#931200]Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuche sobie jedzą, baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, ksiądz za stolem już się buja Wesołego Alleluja![/COLOR][/B] [CENTER][B]życzy wszystkim dogomaniaczkom Halina z Dindusiem ... [/B][/CENTER]
  15. [quote name='hovomaniaczka']Widze, ze pomimo innej polanki to w starym towarzystwie ;) Widoczek z balkonu fajny. A Dindek jest pierwszym obserwujacym ;)[/quote] [quote name='deer_1987']Zdjecia widzialam na szybko, obejrze dokladnie jak wrocimy z plazy :D[/quote] [quote name='Izabela124.']Przyszłam się przywitac :loveu:[/quote] [quote name='Kinia']Cześć! Widziałam zdjęcia, świetne jak zawsze![/quote] [quote name='jbk']Cóż można powiedzieć? Super :)[/quote] [quote name='Aga&Ganja']Hej! :multi: no co tam u was? ;) widzę, że foty są- super, jak zwykle! :multi: [URL]http://images8.fotosik.pl/10/5b7e0cf4aacfb0d6.jpg[/URL] pokazuje jęzora! :evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/10/de7b1ff4cdcbd782.jpg[/URL] ale zgraja :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/451/d57a5a247c8d0718.jpg[/URL] :lol: ale mina [URL]http://images6.fotosik.pl/451/4e5ce9fcae9cf6e2.jpg[/URL] slodziak :loveu:[/quote] [quote name='hovomaniaczka'][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2833/kartkaswiatwiel.jpg[/IMG][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]od zabawy w błocie lepsza tylko jest zabawa w błocie w doborowym towarzystwie :) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/451/8334cb5ce3628f35.jpg[/URL] jeden za wszystkich, wszyscy za jednego :) o hooo Morfi ma konkurencję i to nie małą bo może na te oczy rwać wszystkie panienki ;) :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/450/b013ff126437dba6.jpg[/URL] fajna sprawa z tymi spacerkami że tak się spotykacie :) a 11 to faktycznie sporo :crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='*zaba*']Jak to malo psom do szczescia potrzeba!! Male bajorko i hulaj dusza! Swietna relacja!! A jak juz tu jestem,to skladam zyczenia Wesolych Swiat [IMG]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/kartka_631.jpg[/IMG][/quote] [B]Dziękuję wszystkim za odwiedzinki, fajne komentarze i życzenia :loveu: Jakoś nie miałam czasu przed świętami i nie było mnie tu trochę... i przez ten czas - tyyyle miłych odwiedzin :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/88f371584344954b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/5b7e0cf4aacfb0d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/e599edf3ed65c845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/aed38cd3c934da22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/fffed1f011f7090d.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/d1a23a22cf0f37c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/0e1ca69ecd6cae82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/9f50c5a2acfa3ff9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/aed3012aff17d112.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/bfcb27cc9b84d1aa.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/de7b1ff4cdcbd782.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/36e694aa45a41875.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/8334cb5ce3628f35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/2860b00572f26ec5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/d57a5a247c8d0718.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/1513a11c0a68a412.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/12fdd72c285b602b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/371e1dc563ece071.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/eb4f56b9ba9be353.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][B]I tak w końcu przyszliśmy na tor :evil_lol: :[/B][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/6f0ef1f6e95eaf73.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/4e5ce9fcae9cf6e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/3564191889484c15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/5b3b9442a4a2791c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/2e7fc02c67d1567f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/adc9de07efbca932.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/7724042b5e076ab5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/a11280c14a38dc52.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/e7d1d7990a3f70f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/af05cf37aca9fb90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/4f5fcbe305889693.jpg[/IMG][/URL]
  22. [FONT="Georgia"][B]Jesteśmy na innej polance, bo tam na torze straszne błoto:[/B][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/453735e2b122f830.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/528b4401fded6017.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/c5b42d5802d4cd71.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/176dd6acf7f78603.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/c1aa73920644a98b.jpg[/IMG][/URL]
  23. [SIZE=5][FONT=Georgia]Zapraszam na fotki wczorajsze ... :multi::evil_lol::loveu: ____________________________ [FONT="Georgia"][B]Takie mam widoki z balkonu:[/B][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/451/0611b2fb4152a27d.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][B]Obserwacje :evil_lol:[/B][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/e8d46df287c70453.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/bdcca25816cf3ec1.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][B]Trochę wiosny :loveu:[/B][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/8947821e0194b2da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/10/1a7c920f6cb68c6f.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/SIZE]
  24. [quote name='hovomaniaczka']Ja chce! A tak po za tym to witanko, bo dawno mnie nie bylo ;) Pomimo ze sniegu juz nie ma to i tak harce na spacerkach sa :D[/quote] [B][FONT=Courier New]Witanko ... :multi: harce są zawsze ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B] [quote name='deer_1987']oo a tu jeszcze wiecej zdjec :D[/quote] [B][FONT=Courier New]Teraz będą na okrągło :evil_lol:[/FONT][/B] [quote name='agaciaaa'][URL]http://images6.fotosik.pl/451/895813e8482375c6.jpg[/URL] to fajnie wyszło :) :lol:[/quote] [B][FONT=Courier New]Dzięki ... :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B] [quote name='*zaba*']Nadrabiam i tutaj :p Widze, ze i Dindek ma fajne fajne spacerkowe grono. A tu jaki ONek,hoho :diabloti: [URL]http://images6.fotosik.pl/451/c0ab3a8f027dc9e1.jpg[/URL][/quote] [B][FONT=Courier New]Dindek zawsze ma grono spacerkowe - raz mniejsze - raz większe - ale zawsze ... :evil_lol::eviltong::evil_lol: Cieszymy się z odwiedzin ...:loveu:[/FONT][/B]
  25. [B][FONT=Georgia]Cześć :multi: No to czekam na fotki ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][/B]
×
×
  • Create New...