Jump to content
Dogomania

Anuta

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Anuta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Nadal szuka domu? Bez metryki nie może być wystawiany, a po kastracji tym bardziej. Nie rozumiem więc warunku.
 2. Dziś 9 stycznia 2012 ok 21 w Warszawie Anin niedaleko stacji PKP znaleziono Berneńczyka. W lewym uchu ma tatuaż (niewyraźny): L350/ L330/L550 albo 435D/433D/455D. Piesek jest młody ok 68-70 cm, poprawnie umaszczony z białą łatą na tyle głowy. Piesek jest łagodny, przebywał raczej na dworze, bo miał problem z wejściem do domu.
 3. Ja mam dwie suczki: matke i córkę, więc sutuacja inna, znały sie od początku. Matka nadal dominuje. Jest spokój. Na spacery jedna chodzi na smyczy zwykłej, druga na zwijaku. Nauka chodzenia wymaga cierpliwości i konsekwejcji , żelaznej, no i smaczków na nagrody za dobre zachowanie.
 4. My ostanio robiliśmy usg jamy brzusznej na stojąco. Psiak musiał w miarę spokojnie stać, a lekarz jeździł głowicą po brzuszku przez ok 15 min. Więc można tylko nie wiem, czy w takiej pozycji widać szczenięta.
 5. Do szkoły marsz, tam pod okiem trenera nauczycie się wspólpracy z innymi psami i ludxmi. Powodzenia.
 6. Teżmam dwie sunie. Psice w dwupaku to jest TO.
 7. Prześwietleni stawów nie robi się w narkozie, tylko w krótkim znieczuleniu. Po ok 1/2 godz psiak wychodzi na własnych nogach, choć do końca dnia lepiej by nie jadł, a pić może małymi porcjami po ok 4 godz (bo mogą być torsje). W Warszawie na SGGW kosztuje ok 100zł.
 8. A ile psów startowało?
×
×
 • Create New...