Jump to content
Dogomania

Vitka

Members
  • Posts

    5010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vitka

  1. Oto zdjęcia: [IMG]http://images32.fotosik.pl/256/d4cb6ffe386a69e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/214/9e787f064d8ef240med.jpg[/IMG] Zdjęcie z panem: [IMG]http://images34.fotosik.pl/256/df9c6005f4573a02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/256/e462ed920429b98fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/257/a9fe2aa9b3ae5ce4med.jpg[/IMG]
  2. Ja nie mam psa więc mnie nie poznasz :eviltong: Oto zdjęcia: [IMG]http://images32.fotosik.pl/256/d4cb6ffe386a69e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/214/9e787f064d8ef240med.jpg[/IMG] Zdjęcie z panem: [IMG]http://images34.fotosik.pl/256/df9c6005f4573a02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/256/e462ed920429b98fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/257/a9fe2aa9b3ae5ce4med.jpg[/IMG]
  3. Zaraz wrzucę fotki z wczoraj :loveu:
  4. U siebie? tzn? :roll:
  5. Obiecałam wstawić zdjęcia Viesława ;) Zrobię to jak się wgrają na fotosik :loveu: Zrobiłam jej tyle zdjęć, że nie wiem, które wstawić :lol:
  6. [IMG]http://images26.fotosik.pl/203/e6b31b704f4cad2dmed.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images26.fotosik.pl/203/6943a79c77b77c66med.jpg[/IMG][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/b41b3b92eb98d8dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/202/ecc5fb0c272bea96med.jpg[/IMG]
  8. Okno nie może poczekać?? :roll:
  9. Trzymam z całej siły kciuki!!! :placz: Tylko tyle mogę! :-(
  10. O jej! :-(:-(:-( Biedaczynka! Straszne...:placz:
  11. Te dwa białe i bury to są te których mi nie chciano wydać 3h po zabraniu ich z podwórka! Chociaż mówiłam, że są teoretycznie moje... ich matka jest cała biała... kotki mają otwarte oczka :loveu:
  12. Superowe :loveu: Ja też chcę! :loveu::evil_lol:
  13. Pati wiesz, że witamina C w dużych ilościach bardziej szkodzi niż pomaga... tak nie wolno...:roll:
  14. Wiesz co... teraz nie pamiętam, ale wiem, że krople do nosa pomagały automatycznie! Uwielbiam je bo mi zawsze pomagają! Co prawda jak spłyną do przełyku to są strasznie niedobre, ale pomagają rewelacyjnie! Tabcin jest od gorączki, chyba... A ibuprofen od brzucha... kaszel sam mi jakoś przeszedł wtedy. byłam chyba jakiś tydzień chora...
  15. Ja byłam ostatnio chora to brałam "ibuprofen" i "tabcin"... a na katar cudowne kropelki "sulfarinol" ;) Ja strasznie kaszlałam (aż mnie tchawica bolała) i miałam katar.:roll:
  16. oh... a Loca ma czerwoną...:roll: Fajna tradycja... :lol:
  17. Bidulki moje kochane! Taka piękna pogoda, a wy chore... :-( Zdrowieć i to już!!!:eviltong: Loca jest po prostu cudowna :loveu: Ja się nie znam, ale prawie wszystkie mają apaszki... czy to jakaś tradycja albo coś? Czy tak po prostu??;)
  18. Aniu też widziałam tego pieska :loveu: Ale zauważyłam właśnie ten ogon :lol:v Widziałam go dawno... jakieś 2 miesiące temu... <mysli> :)
  19. Przecież to jeszcze szczeniak :loveu:
  20. Gabiszon to taki minimix Collie :evil_lol:
  21. Kurgan-Dlaczego Viesław ?:evil_lol::evil_lol:
  22. Dlaczego Viesław..? :evil_lol:
  23. Orient nie wygląda na wesołego... współczuję mu takiej bachorni... :evil_lol: Ale małe są świetne!
  24. Viesław :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Piękne:loveu:
  25. Tak o niestety ten biedak... (to było do Charly, wiem)
×
×
  • Create New...