Tak sobie wspominam, oglądam zdjęcia i patrzcie:
[IMG]http://images44.fotosik.pl/92/e8132d6b23e9da53med.jpg[/IMG]
Spacer z 2 lutego.
Demon, Cymes, Baton, Czarny szaleniec i Niko.
Został już tylko Nikuś... reszta w nowych domach.
Spacer drugi z tego samego dnia.
[IMG]http://images45.fotosik.pl/92/e3924fe43fdaae8emed.jpg[/IMG]Też żadnego z nich już dawno nie ma w schronisku!
Bobik, Roma i Ruben! :loveu:
I kolejny spacer
[IMG]http://images47.fotosik.pl/92/aa11654669f59be9med.jpg[/IMG]
Z tych piesków został również tylko jeden (prowadzony przez Karolinę)
To nasz pamiętny spacer do Dąbrowy :diabloti:
Tak dziwnie ogląda się zdjęcia z tymi pieskai, która mają już nowy dom. Tak lekko... :lol: