Wiecie co! Właśnie się dowiedziałam, że Łajka, której wątek po cichutku śledzę od jakiegoś czasu zamieszka u mojej koleżanki! :loveu::multi:
Ale czad!!!! :loveu:
Oczywiście, wraz z Morią ręczę za domek! :lol:
Ludzie średniowiecza:lying:, ale wspaniale, że w końcu się udało... :kciuki:
Wy to macie dar przekonywania! :loveu:
Niech ktoś zrobi Małpce zdjęcie! Pani Jolu- PROSZĘ! :lol::loveu:
Sonia jest cudowna!
A jak na filmiku pięknie ptaki śpiewają! :loveu:
Co do problemu, to niestety nie pomogę, bo sama nie mam pieska, ale na pewno ktoś coś poradzi ;)
A ja słyszałam, że Lajla jest zarezerwowana... :icon_roc:
Dziś do domku poszła Madzia! :D
Kotka Malwinka i zarezerwowany został czarny mały dziki kot. ;)
Razem z wolontariuszka Madzią zmodernizowałyśmy, wysprzątałyśmy i umeblowałyśmy małą kociarnię ! :cool3: (zdjęcia za jakiś czas :lol:)