Jump to content
Dogomania

Vitka

Members
  • Posts

    5010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vitka

  1. Ismena [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/8488/dsc08030640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9020/dsc08052640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9238/dsc08089640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9599/dsc08090640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6291/dsc08094640x480hf.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8458/dsc08013640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1961/dsc08016640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2055/dsc08021640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5499/dsc08023640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3256/dsc08019640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5544/dsc08025640x480hf.jpg[/IMG]
  3. Lala dała się ładnie wyprowadzić i mieszka teraz przy budzie, bo izolatka ją przytłaczała... :roll:Bardzo miła suczka. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8710/dsc07965640x480hf.jpg[/IMG] podaje łapkę [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9140/dsc07972640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6691/dsc07977640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3028/dsc07990640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3354/dsc08008640x480hf.jpg[/IMG]
  4. Mam kilka zdjęć, dużo kotów. Zaraz wstawię. :) Charly - rudej suczki z 2 się nie udało wyciągnąć, bo się wszystkie pchały,a ona nie chciała podejść i zrobiłam zdjęcia tej małej wredocie. Biedna ochrypła już! :-( [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/551/dsc07953640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4598/dsc07954640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8933/dsc07955640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5272/dsc07957640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4624/dsc07959640x480hf.jpg[/IMG]
  5. Biedny Borysek się już przyzwyczaił... :roll: Kopi i Skoczek robią ogromna postępy! :) Dziś pojechaliśmy na wycieczkę rowerową. Myślałyśmy, że będzie ciężko: Kopi będzie ciągnął, a Skoczek po kilku minutach będzie chciał wracać, ale nie! :cool3: Okazało się, że Skoczek ma wspaniałą kondycję (pomimo figury :evil_lol:), a Kopi potrafi trzymać się przy nodze. Byłyśmy z Basią mile zaskoczone! Nawet się chłopaki pobawili w trakcie przerwy. Kopi prowadził Skoczka na smyczy, żeby nie uciekł :D No, wyszłyśmy z całego rajdu cało, psy się zmęczyły (może Skoczek schudnie po kilku :diabloti:), więc można go uznać za bardzo udany :loveu: Wielu rzeczy dowiedziałam się o Skoczku i Kopim, nawet takich, których bym się po nich nie spodziewała. ;)
  6. o tak! Charly jest mistrzem w przekręcaniu imion :diabloti: Bardzo polubiłam tego chłopca, który wyprowadził z nami Boryska! Świetnie do pieska mówił i delikatnie się z nim obchodził, a Borys się jego słuchał. :lol: Myślę, że będzie dobrze. :)
  7. Właśnie... chyba Ci się coś pomyliło Dewko... :roll:
  8. Tam na tej stronie co je wgrywasz zaznacz żeby je zmniejszył. :)
  9. Dobra z Ciebie uczennica :cool3: Tylko postaraj się jeszcze zmniejszyć zdjęcia, bo te są dość duże. ;) A o Majlo napisał Dewko na jego wątku...
  10. Miło Cię widzieć Gosiu! :loveu: Gucio trafił super! Bambo też! :lol: Słyszałam, że Majlo też już w domu?! :-o
  11. oooo :-o Czemu ja nic nie wiem?! :eviltong: Kiedy poszedł do domu?
  12. Czasami ma dziwne pomysły, ale Basia czuwa. :) Przedwczoraj chodziliśmy 2,5h i nie protestował nawet. :cool3:
  13. Codziennie chodzimy na spacerki! ;) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2927/dsc07929640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7217/dsc07921640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7100/dsc07932640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/792/dsc07937640x480.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8924/dsc07913640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1651/dsc07914640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/605/dsc07918640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4303/dsc07919640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9479/dsc07920640x480.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2927/dsc07929640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7217/dsc07921640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7100/dsc07932640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/792/dsc07937640x480.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8924/dsc07913640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1651/dsc07914640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/605/dsc07918640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4303/dsc07919640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9479/dsc07920640x480.jpg[/IMG]
  17. Spacerowo: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9409/dsc07900640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5508/dsc07904640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7166/dsc07907640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6594/dsc07910640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4362/dsc07922640x480.jpg[/IMG]
  18. Rewelacja Charly! :multi: Dziś do domu poszedł Gucio jamnik! :loveu: Po kilku godzinach nawet jego nowi państwo dzwonili powiedzieć jak on się miewa. :) Wykastrowany został kocurek o dziwnym imieniu Kasjan (?) :evil_lol:
  19. Bambo pakuje się do domku! :loveu: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6674/dscn1825h.jpg[/IMG]
  20. Tak Rybciu! ;) Ten Bambo: :multi: [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8544/dsc07208640x480hf.jpg[/IMG]
  21. aaa... :-( Bardzo mi przykro. Może warto wyrobić duplikat karty, a tamtą zablokować?
×
×
  • Create New...