-
Posts
5010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vitka
-
Ismena [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/8488/dsc08030640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9020/dsc08052640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9238/dsc08089640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9599/dsc08090640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6291/dsc08094640x480hf.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8458/dsc08013640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1961/dsc08016640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2055/dsc08021640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5499/dsc08023640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3256/dsc08019640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5544/dsc08025640x480hf.jpg[/IMG]
-
Lala dała się ładnie wyprowadzić i mieszka teraz przy budzie, bo izolatka ją przytłaczała... :roll:Bardzo miła suczka. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8710/dsc07965640x480hf.jpg[/IMG] podaje łapkę [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9140/dsc07972640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6691/dsc07977640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3028/dsc07990640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3354/dsc08008640x480hf.jpg[/IMG]
-
Mam kilka zdjęć, dużo kotów. Zaraz wstawię. :) Charly - rudej suczki z 2 się nie udało wyciągnąć, bo się wszystkie pchały,a ona nie chciała podejść i zrobiłam zdjęcia tej małej wredocie. Biedna ochrypła już! :-( [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/551/dsc07953640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4598/dsc07954640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8933/dsc07955640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5272/dsc07957640x480hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4624/dsc07959640x480hf.jpg[/IMG]
-
Biedny Borysek się już przyzwyczaił... :roll: Kopi i Skoczek robią ogromna postępy! :) Dziś pojechaliśmy na wycieczkę rowerową. Myślałyśmy, że będzie ciężko: Kopi będzie ciągnął, a Skoczek po kilku minutach będzie chciał wracać, ale nie! :cool3: Okazało się, że Skoczek ma wspaniałą kondycję (pomimo figury :evil_lol:), a Kopi potrafi trzymać się przy nodze. Byłyśmy z Basią mile zaskoczone! Nawet się chłopaki pobawili w trakcie przerwy. Kopi prowadził Skoczka na smyczy, żeby nie uciekł :D No, wyszłyśmy z całego rajdu cało, psy się zmęczyły (może Skoczek schudnie po kilku :diabloti:), więc można go uznać za bardzo udany :loveu: Wielu rzeczy dowiedziałam się o Skoczku i Kopim, nawet takich, których bym się po nich nie spodziewała. ;)
-
Kopi - śliczny, biszkoptowy, szorstkowłosy- PILNIE SZUKA DOMU !
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Codziennie chodzimy na spacerki! ;) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2927/dsc07929640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7217/dsc07921640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7100/dsc07932640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/792/dsc07937640x480.jpg[/IMG] -
Kopi - śliczny, biszkoptowy, szorstkowłosy- PILNIE SZUKA DOMU !
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8924/dsc07913640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1651/dsc07914640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/605/dsc07918640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4303/dsc07919640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9479/dsc07920640x480.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8924/dsc07913640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1651/dsc07914640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/605/dsc07918640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4303/dsc07919640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9479/dsc07920640x480.jpg[/IMG]
-
Spacerowo: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9409/dsc07900640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5508/dsc07904640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7166/dsc07907640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6594/dsc07910640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4362/dsc07922640x480.jpg[/IMG]
-
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
Vitka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję!!!! :loveu: