-
Posts
11293 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Doda_
-
[quote name='milcia17'][B]SAFI!! [/B] ja nie mogę przelewem, wiec mogę wysłać przekazem, tylko na ten adres Łukasza?[/quote] Ja sie na tym nie znam, ale wysle smsa do Safii.
-
PorzuconaWCentrum Sosnowca!!! MaJużSuperDomek:))
Doda_ replied to AguśSosnowiec's topic in Już w nowym domu
czemu taka cisza?? Od tygodni nikt nic nie pisze?? -
Safii zrobiła Sarze badanie krwi, platne przy odbiorze. Na przeswietleniu była ale nie zrobila bo Safii tyle razy tam dzwonila i umawiala ale nikt jej nie powiedzial ze pies musi byc na czco, bo dostaje narkoze... Safii przeprasza was wszystkich za to ze dzis nie odebrala krew ale nie jest w stanie bo bardzo zle sie czuje, ma goraczke wysoka.. Brala rozne witaminki zeby nie zachorowac, ale nie udalo sie.. U niej w domu wszyscy sa chorzy.. Niech to bedzie tylko przeziebienie a nie jakis wirus... Safii dzis nie odbierze tych wynikow mysle ze moze w poniedzialek. Sara ma sie dobrze ;) Z kotkiem polubili sie :loveu: Safii ma teraz ponad 300 zł, starczy na badania pewnie. Ale jak braknie to safii ma KONIECZNIE mi o tym powiedziec :) aha no, nam - dogomaniakow ;) [COLOR=red](Safii, Ty nie powinnas nas przepraszać za to ze nie jestes w stanie dzis pojsc i odebrac wyniki, bo przecież zrobiłas tyle dla Sary...bardzo wiele.. i nadal robisz duzo dla niej, należy ci sie odpoczynek, nie zaszkodzi nam poczekac do poniedzialku ;) ) [/COLOR]
-
[quote name='zdrojka']Jakby to był polip a nie padaczka to świetnie, czy któryś z wetów brał to pod uwagę?[/quote] chcialabym zeby to bylo cos, co mozna wyleczyc;)
-
Aha, Sara bedzie miala badania, to zobaczymy...
-
Magdo, juz wiem. Safii z toba rozmawiala, zglosilas sie ze sprawdzisz ten domek w rzeszowie, safii ci napisala o co mialas sie spytac. Mialas sie umowic z tymi ludzmi i sprawdzic domek. Oni dostali juz oferty psow i rozmawiali z florida o jakims owczarku. Mialas sprawdzic ten domek i dac znac jaki to dom. Sara nie jest do adopcji.
-
Oj :loveu: Safii powie wszystko, ona wie najlepiej. Sara mieszkala u mojej babci przez kilka tygodni ale babcia niesłyszy i nie słyszala jak w nocy sara miala te ataki. Zauwazyl to najpierw moj kolega, gdy pierwwszego dnia Sara mogla spac spokojnie u niego - po tym jak byla bezdomna na mrozie, no i spala tak twardo ze odrazu miala ten atak - raz. U babci nic nie bylo, ale pozniej babcia mowila ze wieczorem jak ogladala TV to sara sie obudzila i miala te ataki babcia mi pokazala ale ja nic nie wiedzialam co to moze byc - za goraco w mieszkaniu, czy cos innego. Babcia widziala tylk raz, u Safii to prawie codziennie ma te ataki w nocy najczesciej podobno ale Safii napisze o tym dokladniej. Dziekuje ze popytasz wetów. No tak na zywo jest jeszcze o wiele piekniejsza - nawet jak wzielam ja blakajaca sie byla niezadbana ale piekna.. :) Magdo - pewnie zaszła pomylka, nie wiem o co chodzi. Safii mowila ze z nikim nie rozmawiala.. Moze i rozmawiala, ten domek w rzeszowie - podobno chcieli Sare, ale Sarra zostaje u Safii juz na zawsze to Safii chciala znalezc psa dla tych ludzi z Rzeszowa. Sara nie jest juz do adopcji.
-
[quote name='zdrojka']Poszło 100 zł, jakby było trzeba coś pożyczyć, do mnie można pisać, mam teraz remont i to wszystko co zdołałam wpłacić teraz, ale może w przyszłości będę mogła pomóc. Safii niech Ci nie będzie głupio, pomożemy ile się da, a jak nam już się nie będzie udawało, to znajdziemy kolejnych, którzy pomogą, Sara i Ty jesteście warte każdych pieniędzy :loveu: Te jej ataki są straszne :crazyeye: Czy ona w ciągu dnia, jak leży i śpi, to też je ma? Czy może ona w dzień nie śpi wcale...[/quote] Strasznie bardzo Ci dziekuje jestes kochana:loveu: Ona ma te ataki wtedy gdy spi... Nie wiem czy tez ma te ataki w dzien, ale wiem ze w nocy ma, rano wczas chyba tez. W dzien to niewiem a moze Sara nie spi wogole albo spi nie tak twardo jak w nocy.
-
[quote name='Magdalenkl']safi mnie prosila wiec zadzwonilam rozmawialam z nia nie dawno[/quote] Ale prosila zebys rozmawiala z tym panem o Sary?? Chyba o innego pieska?
-
[quote name='Magdalenkl']Jednak safii poprosila mnie o sprwdzenie domku dzis mialam bardzo przyjemna rozmwe z panem nie stety przez telefon wiec tak: 1. on pieska chial wziasc 2 tygodnie temu ale mial miec badania 2. pan mial pieska ktory mial padaczke piesek przeszedl 3 operacje 3 bardzo chce wziasc sare poniewaz jest jak druga kropla wody do jego poprzedniego pieska [*] 4 sara miala miec robione rezonans jezeli miala chcial sie dowiedziec o wynikach 5 WAZNE : che miec na pismie od lek.wet. ze piesek nie ma padaczki nie chce przezywac tego drugi raz 6. ewentualnie pokrywa koszty jakich kolwiek leczeniem (oprucz padaczki) 7. jezeli piesek ma padaczke on rezygnuje (wrazliwe dziecko) co o tym sadzicie prosze o odpowiedz co do leczenia itp powiedzialam ze oddzwonie :roll:[/quote] Magdo, szukalismy domku dla innych piesków, nadal szukamy. Sara zostaje u Safii juz na stałe. Ona nie szuka domu już bo ma wspaniały dom.
-
[quote name='epe']Doda! Trzeba przeniesć watek do" znalazły dom". Poproś moda o przeniesienie! A tytuł zmień np.Piekna Sara znalazła najlepszy dom u Safii[/quote] Ok, ale taki temat jak teraz, moze byc czy bez tego 'pomozcie finansowo'? ok
-
[quote name='milcia17']Doda, zmień temat wątku? :)[/quote] a na jaki???:eviltong:
-
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Doda_ replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']A ja bym chciała się dowiedzieć coś więcej o tej adopcji. W jakim wieku jest ta dziewczyna? Czy pracuje? Czy stać ją będzie na utrzymanie, leczenie itp pieska? Czy ktoś sprawdził dom, czy wystarczyło "gadanie" ?[/quote] Ja tylko znalazlam pieska dla tej dziewczyny.. P.Ania rozmawiala juz z ta dziewczyna moze wie cos. Wszystko zalezy od p.Ani. Ja tez chcialam by byla wizyta przedadopcyjna, ale to zalezy od p.Ani. Wando, napisze ci na PW. -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Doda_ replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ciesze ze sie udalo :multi: -
WALENTYNKI!!!!!!!!!!!!!!!! To zwierzeta dostaja ode mnie cos na walentynki, nie faceci :cool3: Safii - widzialam tego jamnika wczoraj.. Ok, mozesz wplacic pieniadzki ktore zostana.. Dzis mmama wplacila 100 zl dla Sary, przyjaciolka Milcia jutro lub w pon 50zl.
-
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Doda_ replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No i piesek jest juz tej dziewczyny ;] tylko na transport czekamy...(moj kolega moglby poejchac z nami po pieska, ale on jeszcze nic niewie) -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Doda_ replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
O...matko... Ten link wysle do znajomych...bede blagac o tymczas :placz: -
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Doda_ replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Miśka (jesli sie nie mylilam, chodzi mi o p.ani ktora ma tego szczeniaka suczkę) rozmawiala juz z dziewczyna zainteresowana(przez tel chyba). I jutro o 13 maja jeszcze porozmawiac. Ja bede o 17 i ta zainteresowana dziewczyna mi powie co i jak. Trzymajcie kciuki ;* -
[quote name='Safii'][FONT=Verdana][B]Dodzia [/B]Kochanie, no jak ma mi nie być głupio. :shake:[/FONT] [FONT=Verdana]"Przysposobiłam" Sarcię, jest pod moją opieką i powinno mnie stać [/FONT] [FONT=Verdana]na jej leczenie…[/FONT] [FONT=Verdana]Dlatego mi głupio :oops::oops::oops:[/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=deepskyblue][U]Dziękuję, dziękuję Wam wszystkim.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]W [B][U]piątek[/U][/B] jadę pobrać Sarze krew [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue](mam cichą nadzieję, że u weterynarza nic nie zapłacę, ale nie wiem)[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Potem z tą krwią, pojadę do szpitala do laboratorium.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Nie wiem, jakie badania zostaną zlecone, [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]więc pojęcia nie mam bladego, ile to będzie kosztować.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Po południu (piątek) jadę na zdjęcie RTG.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Jeśli pierwsze zdjęcie będzie oki, to na jednym zdjęciu się skończy.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Jeśli nie daj Boże, pfu, pfu, pfu, coś będzie nie tak, [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]zrobią jeszcze 2 zdjęcia boczne.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Ile zapłacę, też nie wiem…[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Mam nadzieję, że jedno zdjęcie zamknie się w 100 zł. [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][B](to naprawdę kradzież)[/B][/FONT] [FONT=Verdana][B][COLOR=royalblue]W poniedziałek pojadę z wynikami do weta…i zobaczymy co dalej.[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]Tak Wam dziękuję…[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]To taki cudowny pies i tak bardzo chcę, [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]żeby była zdrowa, [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]żeby choć jedną noc przespała spokojnie. :( :( :([/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid][B]A w dzień.[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Jest przekochana. :loveu:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid][B]Mój ojciec ją uwielbia.[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]I z Kirą jest coraz lepiej. [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Pozwala się już Sarze lizać i śpią sobie razem na podłodze w pokoju.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Gdy Sara wychodzi na spacer, Kira lata po domu i miaucząc jej szuka.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Ganiają się po pokojach. :roll:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]To nie jest jeszcze miłość, bo gdy Sara zbyt się ekscytuje, [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]dostaje łapą od Kiry [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid](i hi,hi nawet nauczyła się już robić uniki :lol: ), [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]ale myślę, że niedługo będą nierozłączne. :)[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Sara zaczęła też szczekać, gdy ktoś puka do drzwi.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Wcześniej tego nie robiła.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Była obojętna kto wchodzi i wychodzi z domu.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Teraz szczeka i za każdym razem dostaje pochwałę od mojego ojca. :multi:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Chyba poczuła się już bezpieczna, u siebie… [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]i zaczęła bronić swojego domu.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=darkorchid][B]Tak bym chciała, żebyście wszyscy ją poznali…[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Naprawde, mowie ci, nie powinno byc ci glupio.. Ty juz od poczatku mowilas ze nie stac ci na leczenie, ale ZABRALAS JĄ pod swoj dach, a my obiecalismy ze pomozemy finansowo, pomoglismy i nadal pomozemy. Niewazne czy stac cie na leczenie czy nie, ale dalas jej najwspanialszy domek - to jest najwazniejsze. A nie kasa - kasa sie znajdzie, my Ci pomozemy. Kochana!!! To dobrze ze pojedziesz z nia do lekarza, ciesze sie. Bedzie 170 zl + pieniadzki od p.irenki nie wiem ile ona wplaci.. Gdyby juz nikt nie wplacal ci pieniadzki a bys je bardzo potrzebowala na leczenie Sary to bardzo bardzo prosze pisz smialo do mnie, nie siedz cicho bo :mad: :loveu: My wszyscy tez chcemy by spala spokojnie...To musi sie udac, narazie nic nie mowie.. ale mam taka nadzieje... U kolegi pierwszego dnia zaczela pilnowac dom, ale niestety stracila dom - jego babka wygonila Sare.. U mojej babci nie szczekala, tylko bronila babcie przed mezczyznami :lol: Moze szczekala w domu nie wiem babcia nic mi o tym nie mowila.. Sara tylko ciagle plakala za mna bo ja codziennie lub co kilka dni ja odwiedzalam i jak wychodzilam do domu to plakala za mna.. Wiedzialam ze kot polubi sare.. Gdyby sara nie byla taka lagodna dla kotka to chyba nic z tego ale na szczescie jest taka lagodna i sie udalo, jeszcze uda sie, kotek bedzie przychodzic do sary i spac z nia:loveu: Sara to wspanialy pies, ja wiedzialam od poczatku.. [COLOR=red]Safii, jestes przekochana :*:*:*[/COLOR] [quote name='Safii'][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Sara od kilku dni, robi coś jeszcze…[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]coś, co sprawia, że stoję, [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]patrzę na nią i jestem gdzieś w środku naprawdę szczęśliwa. :D[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Robi to zawsze na ostatnim, wieczornym spacerze, [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]gdy chodzi sobie bez smyczy, tam gdzie chce.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Jest jeden trawnik, na którym zawsze się zatrzymuje, wącha wszystko i…[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]zaczyna skakać, biegać i szaleć po trawie.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Zupełnie jakby bawiła się z jakimś niewidzialnym psem.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Robi przewroty, turlika się i wygląda na naprawdę szczęśliwego psa. :multi:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Zachowuje się tak od 3-4 dni.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Aż miło popatrzeć, aż serduszko się cieszy, gdy to widzę. [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/quote] [COLOR=black]Tak sie zachowuje bo czuje sie kochana przez was, bezpieczna, szczesliwa... [/COLOR]
-
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Doda_ replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Miśka odezwij sie. Może to ten wymarzony domek dla suni??[/quote] rozmawiam na gg z ewelinka :) -
kielce-2 sunieczki, 2 miesięczne onkowate/ już w nowych domach!
Doda_ replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Witam.. Jest osoba zainteresowana ta sunka (szczeniak).. Ta dziewczyna jest z Bytomia. I chce wiedziec czy ten piesek jest nadal do zabrania??? -
Przecudnej urody Kantor (jak labrador) - ADOPTOWANY
Doda_ replied to eduso's topic in Już w nowym domu
A gdzie ten piesek obecnie przebywa? jaka miejscowosc -
[quote name='Magdalenkl']osobiscie nie polecam w/w osoby ja sie zglosilam do prwdzenia dostalam nr gg do dziewczyny ktora sie opiekuje sara zostawilam jej wiadomosc na gg i teaz czekam na ddalsze wskazowki[/quote] Oj.. ja nie bede mówic kto ma tam pójsc, porozmawiaj z Safii, to ona zdecyduje o wszystkim :cool3:
-
[quote name='Safii'] [FONT=Verdana][SIZE=3][B][U][COLOR=red]Informacja o domkach![/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana]Oferty podanych psiaczków już wysłałam.[/FONT] [FONT=Verdana]Czekam na odzew domków. [/FONT][/quote] Wlasnie, chcialabym zeby ten domek w Rzeszowie byl sprawdzony, juz niedlugo. Moze dziewczyna Cambel sprawdzi ten domek, ale to wszystko zalezy od ciebie, wiec jesli bedziesz mogla, to porozmawiaj z ta dziewczyna. [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=#000000][quote name='Safii'][/COLOR][/SIZE]Sara zostaje.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Mama wciąż się dąsa, ale będzie oki.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Ojciec, ja, siostra i siostrzeniec chcemy, żeby została.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue]Już nie wyobrażam sobie życia bez niej. [/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=black]Naprawde wspaniale ja sie strasznie ciesze i [COLOR=red]NIE MOGE W TO UWIERZYC, ZE MÓWIE LUDZIOM 'ADOPCJA SARY JUZ NIEAKTUALNA'[/COLOR] a jeszcze niedawno na cala sile szukalam dla niej wspanialego domu, a znalazla najwspanialszego.. [/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=purple][COLOR=#000000][quote name='Safii'][/COLOR][B]Sara [/B]– w piątek miała zdjęte szwy.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=purple]Wszystko się ślicznie zagoiło.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=purple]Martwica, która wcześniej spędzała mi sen z powiek, nie pojawiła się.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=purple]Wykupiłam jej też kropelki do oczek, bo ciągle ma w nich śpioszki. [/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=black]Ciesze sie ze wszystko jest OK, tylo niech sara wyrzuci z siebie te ataki dusznosci.. Mam nadal nadzieje ze wyjdzie z tego, bedzie kiedys spala cala noc spokojnie, tylko potrzeba tyle badan - a zeby zrobic badania potrzebne sa pieniadze..[/COLOR] Wiem, ze zdjecia nie pokazuja jaka piekna jest ta Sara:evil_lol: U babci tez ludzie mowili ze to strasznie piekny pies, jak tylko odwrocili sie i spojrzeli na sare w sekunde powiedzieli OJ JAKI PIEKNY PIES... Kotek musi pokochac sare:mad: Moze tak bedzie kiedys.. beda spaly razem:loveu: [quote name='Safii'][FONT=Verdana][B][COLOR=darkgreen][U]Głupio mi prosić, ale...[/U][/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Jeśli ktoś może choć troszkę pomóc finansowo…[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Każda złotóweczka się liczy… [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Dopisek: "Dla Sary"[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Łukasz Lezuch [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Verdana][COLOR=blue]ul.Glogera 12/14 m 10[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=blue]42-200 Częstochowa[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][COLOR=blue]nr konta: 08 1050 1142 1000 0090 6021 7842[/COLOR][/FONT][/B][/quote] No nie, irenko :mad: Nie mow nigdy ze glupio ci jest prosic o to.. Ty dalas sarze bardzo wiele - stały ciepły kochajacy dom.. to naprawde bardzo duzo.. Pomozemy ci finansowo bo my wszyscy bardzo chemy zeby sara wyzdrowiala.. Ja przesle 100 zl, a Milcia 50 zl. Razem 150 zl.. P.irenka tez przesle ale nie wiem ile. Irenko, jak pieniadze starcza, zrob sarze DOKLADNE badania (wszystkie).. [quote name='maggiejan']Ja wpłacę jutro 20zł.[/quote] Dziekuje strasznie, wiec wiem ze beda napewno 170 zl. [quote name='Hakita']Safii wybacz, ale obecnie nie mam jak pomóc finansowo......:shake: Jednak obiecuję, że pokażę wszystko mojej Wetce... Mam nadzieję, że coś podpowie.... Będzie to kolejna opinia.... Biedna Sara, z trudem patrzyłam jak się męczy..........:-( Oby to nic poważnego.............[/quote] Nie szkodzi ze nie mozesz pomoc finansowo, dziekuje ze pokazesz to swojej wetki, bardzo dziekuje:loveu: Moze cos uda sie, moze ten wet juz widzial cos takiego u psa i wie jak leczyc.. (niech powie ze wie jak ja wyleczyc!) ;) [quote name='emilia2280']Saffi, dobrze ze mówisz. Utrzymanie Sary nalezy do nas wszystkich a nie do Ciebie. Ty dajesz jej wspanialy dom, to bardzo duzo- dla Sary najwiécej. Dziewczyny, zróbcie zrzutké, chciaz po 10zl. sama wyskrobié resztké z tego miesiáca.[/quote] dziekuje, jestes kochana. No tak - my wszyscy wiemy ze Safii daje Sary najwspanialszy dom, duzooo milosci.. I nie powinno byc jej glupio prosic o pomoc finanssowa :cool3: [quote name='epe']Pewnie,że zrobimy! Safi nie musi prosić,wystarczy,że napisze o koniecznych badaniach,to będziemy się zrzucać![/quote] No tak ja tez czekam jak Safii napisze jakie badania bedzie musiala przejsc Sara i ile beda kosztowaly:cool3: [SIZE=3][COLOR=red]Safii - nie martw się, pomozemy Ci finansowo, pisz tylko jakie badania bedzie musisala przejsc sara i ile one beda kosztowac..[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Kochana jestes:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]