safii mówila przed chwila ze nie zawsze nosi kaganiec, bo sara chyba nie lubi tego. Bedzie dobrze. Poczula sie bezpieczna, dlatego zaczela bronic cala rodzinke i swoja kire:diabloti: Niewiem co robila w poprzednim domku i dlaczego ja wyrzucono. Nawet nie chce o tym myślec, bo po co jeśli jest teraz szczęśliwa i ma wokol pelno ludzi ktorzy ją kochaja calym swoim sercem?? :lol: