[quote name='Marinka'][B]Saba zaprasza na Bazarek[/B] - [B]Fanty podarowane przez wspaniałą[/B] [COLOR=red][B]Ranias[/B][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207888-BAZAREK-DLA-SABY-CENA-OD-2-Z%C5%81OTYCH%21-ZAJRZYJ-KONIECZNIE%21DO30.05-godz.22?p=16890545#post16890545"]http://www.dogomania.pl/threads/207888-BAZAREK-DLA-SABY-CENA-OD-2-Z%C5%81OTYCH!-ZAJRZYJ-KONIECZNIE!DO30.05-godz.22?p=16890545#post16890545[/URL]
[CENTER][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2347/389large.gif[/IMG]
[/CENTER][/QUOTE]
no to lecimy