Witam, aparat kupuje w maju oczywiście nie mam nadal dokładnie sprecyzowanrgo tego co chce kupić ale mam nadzieję, że do maja się zdecyduje;)
łapka:
[IMG]http://images31.fotosik.pl/11/8cd7405c912c158d.jpg[/IMG]
chyba troche za ciemne? Ale bardzo mi się podoba:)
[IMG]http://images34.fotosik.pl/64/b7d82110cab4c899.jpg[/IMG]
[IMG]http://images31.fotosik.pl/113/b4a5af829961cc2a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images24.fotosik.pl/176/f4c4c6d2e6cb8e2c.jpg[/IMG]
Jestem otwarta na krytyka nawet bardzo mocną;)