[quote name='Asiaczek']Dla mnie cudo!
[url]http://images32.fotosik.pl/337/ad93a6d401274b28.jpg[/url]
Pzdr.[/QUOTE]
Dziękować:)
[quote name='Ania :)']Aktualnie jestem w Jeleniej Górze :)
A tamta impreza bardzo udana :P
A co tam u Ciebie ?[/QUOTE]
Co u mnie? Ano np. ścięłam włosy:eviltong:
[quote name='Bzikowa']Łaaaa jakie cudowne fotki! :modla:
Aż wstyd mi wklejać swoje rozmazańce z cyfróweczki u siebie :lol:
Marley ma super błyszczącą sierść:loveu:[/QUOTE]
:oops:Nie przesadzaj:)
[quote name='Rybka_39']Hej!:multi:
Super fotki!
I Marleyek taki powazny wygląda!:loveu::loveu:[/QUOTE]
On zawsze jest poważny:angryy:
Dzisiaj wyjeżdżam:) Wracam 20-ego mam nadzieję, że będziecie tęsknić?