Ja mam jeszcze powershota A520 naprawde dobry kompakt, z ruchem daje rade, manuala ma, zdjęcia z niego były pare stron wcześniej, te z obozu. Na początku też były jakieś z niego
Ja dosyć długo oszczędzałam, potem czekałam, potem znowu czekałam na obiektyw ale nie załuję. Bo mogłam kupić coś tańszego od razu z obiektywem ale cieszę się, że poczekałam. Naprawde lepiej czasem poczekać niż potem żałować.
[quote name='xxSweetGirl93xx']sliczne:D
jak kostke je:D[/QUOTE]
Dziękuje;)
[quote name='Olusia'][url]http://images47.fotosik.pl/5/b62ec5c7ae806220.jpg[/url]
Piękny portret :loveu:[/QUOTE]
:oops:
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ale się zajada:)
Piękny portret:loveu:
[/COLOR][/QUOTE]
Dziekuje bardzo
[quote name='Ania :)']Przepiękny jest Marley :loveu:
Za każdym razem będe to powtarzać :D Bo jest śliczny :)[/QUOTE]
E tam bezprzesady
[quote name='wiq'][url]http://images47.fotosik.pl/5/b62ec5c7ae806220.jpg[/url]
ekstra portrecik:P[/QUOTE]
:oops::oops::oops:
[quote name='Szarik']Witam!
To jest ładne :loveu: W tańcu ;)
Zdjecia ze ślimakami podobaja mi się wszystkie :loveu:
[URL]http://images32.fotosik.pl/351/be3bf522d499eb9f.jpg[/URL]
zirafa :evil_lol:[/QUOTE]
Dziekuje
[quote name='deer_1987']Zagladam tak na szybko w ramach podziekowania, ale jutro po szkole przejrze caly watek :D Dobranoc[/QUOTE]
[quote name='deer_1987']Wow widze ze masz 40d. marzenie TZ. jak kupimy 40d to ja dostane w spadku 350d ;)[/QUOTE]
:) Nie pożałujecie zakupu:) Polecam bardzo. I zapraszam częściej do nas