[quote name='soniamalutka']Dziewczyny zadowolone.Mama miała chyba ze sto kleszczy ,nie wiem czy wszystkie zauważyłam i wyrwałam .Oby nie zachorowała.Obie lubią dzieci ,na koty w pierwszym momencie tylko szczekają ,z moimi psami zakumplowały się od pierwszej chwili.Jeździły dziś ze mną samochodem w trasę 20-to kilometrową ,obie grzeczne ,żadnych wymiotów ,rozłożyły się na tylnym siedzeniu i smacznie spały .Wstępnie umówilam się na poniedziałek z wetem na sterylkę mam nadzieję ,że pomożecie opłacić ten zabieg.[/QUOTE]
Soniamalutka jeśli mają wyjechać rzeczywiście we wtorek do Ani, to sterylka może być niebezpieczna, dzień po sterylce będą jechać ponad 300 km, to trochę dużo, Sunia będzie przecież obolała a poza tym nie wiadomo jak ona ją zniesie. Proszę przemyśl to jeszcze!