dziekuje:loveu:
nie wcale nie sa podobne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
udany miocik nawet nie moge sie zdecydowac ,ktory najlukrowny:roll: jest
[quote name='agnethka']one są prześliczne :loveu: szkoda, że tak mało :eviltong:;)[/quote]
tu chyba o jakosc chodzi nie o ilosc:eviltong::razz: