Jump to content
Dogomania

AngelsDream

Members
  • Posts

    4810
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AngelsDream

  1. Zdjęcia z drogi i pierwszego dnia:
  2. Urodziłem się 29 stycznia 2008 roku w krakowskiej hodowli czechosłowackich wilczaków. Stąd właśnie wziął się Galicyjski Wilk. Moi Państwo długo zastanawiali się, czy wziąć właśnie mnie - w końcu decyzja zapadła i chyba wszyscy są zadowoleni. Teraz od 17 marca mieszkam w Warszawie z moją Wiewiórką, Misiem i 8 szczurami :) No i Celar. Nabytek z EMIRowego schroniska. Urodzony w lutym 2008, porzucony w rurze odpływowej pod jezdnią na pastwę losu. Mały, ale dzielny!
  3. Poprawiłam link :) A tu fotki: [URL=http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/0%20BAAJ/2008_03_18%20Zabawa/PICT0896om.jpg][IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/0%20BAAJ/2008_03_18%20Zabawa/th_PICT0896om.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/0%20BAAJ/2008_03_18%20Zabawa/PICT0898om.jpg][IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/0%20BAAJ/2008_03_18%20Zabawa/th_PICT0898om.jpg[/IMG][/URL]
  4. [url]http://www.youtube.com/watch?v=ckcBdXaeuJU[/url] :multi:
  5. Jak dla mnie, to bardzo ogólne i dobre hasło... Ale już się nie wtrącam.
  6. Trochę dziwnie to wygląda względem tego, co masz w podpisie, wiesz? A jak nie wyrośnie jej ząb albo się okaże, że ma jakąś inną wadę to co wtedy? Smuci mnie takie podejście i mam nadzieję, że jednak nie tylko tak działa hodowla. :(
  7. [quote name='Axusia']Ja już tyyle czekam, ze teraz to juz nie wierze w to, ze ja bede miała. No dodatek ten kolorek :-( Nie wiem czy to jej minie, oby. Jesli nie obawiam sie, ze bede musiała z niej zrezygnowac a tego robic nie chce bo czekam na nią od LIPCA ! ehh. Nadal czekam na opinie fachowców.[/QUOTE] A tak bardzo ci zależy na kolorze? :roll:
  8. Axusia o jak ja dobrze rozumiem taką radość z czekania i wgapainie się w foty i zastanawianie się, co też wyrośnie z malucha.
  9. [quote name='asher']Już po malucha? :cool3: Ale wam fajnie! :multi: Pewnie emocje spać nie dają? Ja mogę się tylko domyślać, jak to jest, bo zawsze psy miałam z przypadku, żadnego gruntownie przemyślanego, potem niecierpliwie oczekiwanego... Zazdroszczę :loveu:[/QUOTE] Już. :crazyeye: Ktoś ukradł 3 miesiące :cool1: Mieszkanie przygotowane wg rad innych wilczakowych właścicieli. Szczury odrobaczone prewencyjnie, żeby się na pewno niczym nie podziliły z psiakiem. Wracamy w poniedziałek. I się zacznie.
  10. Kiedy minęło, to nie wiem... Ale jedziemy w czwartek.
  11. Takie: [url]http://www.agrojanas.com.pl/images/110.jpg?[/url]
  12. My kupiliśmy torebki w Ikeii, za 50 sztuk zapłaciliśmy 3,99. Są duże, więc sporo się w nich zmieści, a człowiek nie ma obawy, że mu się cos omsknie. :) Mogę zrobić zdjęcia, ale wyglądają jak miniaturka worków na śmieci. Szukam w tej chwili informacji z czego są wykonane, etc.
  13. Zawsze trochę kup mniej na trawie. :)
  14. [QUOTE]Przeznaczenie: - Dla szczeniąt i psów młodych ras duzych - Od 4 tygodnia - 28% białka i 15% tłuszczu - Kształt krokiecików ułatwiający gryzienie Szczenięta i psy młode dużych ras mają szczególne wymagania co do karmy: Karma w postaci krokiecików musi być większa w celu zapobieżenia łapczywemu połykaniu. Udział energii i białka musi być dostosowany do szybkiego tempa wzrostu zwierzęcia. Maxi Junior-Croq zawiera cenny drób, jagnięcinę, ryby morskie, jak również ryż i bogaty w energię owies. 30% białka i 18% tłuszczu.[/QUOTE] Znalazłam nawet w kilku sklepach wydaje się ok, ale nie powala :)
  15. My mamy: Best Choice dla szczeniąt i Nutrę Nuggets dla szczeniąt ras dużych. Obie karmy mają w składzie glukozaminę i chondroitynę. Zastanawialiśmy się nad Orijenem i właśnie Puriną Pro Plan. wybraliśmy te dwie, bo są to karmy w miarę różne od siebie, a wiadomo, że szczeniak ma prawo grymasić. Orijen mnie bardzo ciekawi, ale martwi mnie tak wysoka podaż białka w młodym wieku. Oczywiście planujemy też zakup Outdoga, którym karmi Magdalena, ale to dopiero, jak ona go przetestuje ;)
  16. [quote name='Gaga']Kryzysy są nieodłączną częścią życia z wilczakiem, może zechcesz przyjść z tym na forum wolfdogowe? Czasem wspólne myslenie daje jakieś rezultaty ....[/QUOTE] Dołki i górki są na stałe wpisane w życie właściciela zwierząt. Nawet z tak małymi stworzeniami, jak szczury człowiek ma czasami dość, ale Gaga ma rację - burza mózgów i wsparcie innych rozumiejących rozterki bardzo pomaga. :)
  17. [url]http://www.galicyjski.wilk.wolfdog.org/galeria/v/II/29_02_2008/[/url]
  18. [B]szasztin[/B] przytulam mocno. I kciuki macie. I ciepłe myśli i wszystko, co może się przydać, a co my możemy dać.
  19. Słuszna uwaga :D Poczta blisko, chłop jest - pomaszerujemy we dwoje. Bo by mi żyłka pękła.
  20. Urocze :) Kurczę, aż się zastanawiam co z naszego wyrośnie...
  21. Miski oczywiście metalowe, ze stojakiem :D Jutro zaczynamy przebudowę kuchni, a klatka idzie już pocztą :]
  22. [SIZE="1"][quote name='Gaga']Zwykla rada "zrobcie wywiad" ma cos wspolnego z tablica?? :crazyeye: Niniejszym najmocniej przepraszam, za wtracenie, jako rzeklam- sie nie powtorzy. Nie osmiele sie wiecej.:great:[/QUOTE] Wzdych... I właśnie dlatego uważam, że internet nie jest najlepszym miejscem do pewnych rozmów. Przecież ja nie twierdzę, że mnie strofowałaś - tak się poczułam. Mogłam, bo jestem tylko człowiekiem. :roll:[/SIZE]
  23. [B]Gaga[/B] problem polega na tym, że Magdalena sama czeka na dostawę karmy, którą głównie zamierzała karmić maluchy - jeszcze nie wiadomo jak na nią zareagują i czy w ogóle będą chiały ją jeść: jeśli tak, to mamy w planach kontynuację tej diety, ale przecież coś w domu musi być na wszelki wypadek. Szczerze mówiąc poczułam się jak pod tablicą w szkole - stąd moja reakcja. A czemu dwie paczki [gdyby nie tolerował karmy z hodowli], bo jak będzie jadł jedną chętnie, to pojedziemy po większą i drugiej w ogóle nie otworzymy :) Czy teraz jest jaśniej i lepiej? :)
  24. [B]Gaga[/B] nie kupiliśmy karmy z księżyca przecież - tylko właśnie kierując się tym, co mówiła nam Magdalena i inne osoby, które się na tym lepiej od nas znają. Karmy są na razie dwie - podobne w składzie, ale różniące się kształtem i zapewne smakiem, żeby mały mógł sobie wybrać, co mu lepiej pasuje, a wtedy kupimy duży worek. A miski metalowe, podwieszone na ścianie szafki.
  25. No myśmy też przemyśleli, ale czasami przemyślenia to jedno, a rzeczywistość drugie. Zobaczymy. 2 worki karmy szczeniakowej są [na razie po 3 kilo na próbę], obroża jest, smycz i linka są, na wszelki wypadek szczotka, zabawki różnych rodzajów, stos kocy, etc.
×
×
  • Create New...