Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Dotarła deklaracja od Tofikowej, bardzo dziękujemy! A co Sylwia wyprawia z naszą Ninką?
  2. Witajcie :-) Zdjęcia od Sylwii, ode mnie pozdrowienia, od Nelki najlepsze życzenia! [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9e910afdcf74ac013f947875f61e6a90,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ae67843901a877004a079fea343f8162,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/71bb5a3582366fd6e5dd76bdf669cfbb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b77c0a2c4a78eed1f6120a1c48f09364,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e33dedb75e7b203eb49449e1ea6c432b,10,19,0.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f4091f080c1ee8eb0889bba4c6752d9a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/38ff237c655512c1bea810de04b6d64b,10,19,0.jpg[/IMG] pozdrowienia od Feliksa [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d9046417a5438c9300d1e3ec557f36aa,10,19,0.jpg[/IMG]
  4. Może się nawet polubią na dłużej, ale granice trzeba wskazać od razu [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7cd1052ead67f4eed24980c50981b470,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b84baa671170dc55c1c3ae7407f3050b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ec89708ad2375d7114b815e67f3d8aae,10,19,0.jpg[/IMG] a w domu odpoczynek w nowiutkim legowisku [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/57eb281f776d5453ec9b66a2638bbb31,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/75c8f5eda5d063e43795feb829f181a4,10,19,0.jpg[/IMG]
  5. Całkiem przyjazne spotkanie z sąsiadem [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/be2ccf14152d6cf121e885da26c15978,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c99fdb9cedc1b23a22c778a418346fe4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6984cc2e6e2ea5c398a7c681eeacd118,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/fa55636049e5ee4d228a71e8f4af6b71,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7aa54526833e5da23c243aa590bd649a,10,19,0.jpg[/IMG]
  6. Odebranie budowy nowego domu [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/771edbfcbf4b61d6d4956d0916c8a088,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1e21fa3bb4cce352c49ee3468c98b0e2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9dd59ec223fb5369547468aa857c5f5f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ea6b2e6a358b54ff3d62bfb79ef47651,10,19,0.jpg[/IMG]
  7. Feliks kierowca [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/130b4f41273638761138c6f77654da7f,10,19,0.jpg[/IMG] I Feliks bezbłędnie reagujący na komendę złaź z łóżka ;-) [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6caf5927206f4acd768c72ac1a9f9c54,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f998177716704e6b999b2607621d1865,10,19,0.jpg[/IMG]
  8. No to wstawiam :-) Na początek filmiki [video=youtube;LXLvdn8ue_4]http://www.youtube.com/watch?v=LXLvdn8ue_4[/video] [video=youtube;UIrrgaM2apQ]http://www.youtube.com/watch?v=UIrrgaM2apQ[/video] [video=youtube;l-uHzx0rE5U]http://www.youtube.com/watch?v=l-uHzx0rE5U[/video]
  9. trzeba ogłaszać i do adopcji :-D niedługo trzeba będzie u Was mosty budować.
  10. O rety! Seven! Aikowo, właśnie sobie uświadomiłam, jaki Ty masz zwierzyniec pokaźny! Pokaż kotka!
  11. Tak! Bardzo serdecznie dziękujemy [B][SIZE=3]Kingusi75 :loveu: [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]za 100zł z przeznaczeniem na zakup karmy dla psów. Przekazałam dzisiaj [B]dla Fary [/B]15kg karmy purina sensitive i olej z łososia [B]od Florentynki[/B], bardzo dziękujemy! [/SIZE][/SIZE]
  12. goldenowaty? - gdzie, który, w którym???
  13. Florciowy rachunek z lecznicy. Andzike masz nr konta, czy podesłać? Florcia: -leki i krople 11/07- 60zł -- Maja Popławska Przychodnia Weterynaryjna- Popławscy s.c tel. 0662-144-869
  14. Do zapłaty za lipiec mamy jeszcze za krople, wg informacji od Pani Wet. Nina -krople 15zł -- Maja Popławska Przychodnia Weterynaryjna- Popławscy s.c tel. 0662-144-869
  15. Wklejam informację od Pani Wet. - do zapłaty za lipiec: Bojka -krople 20zł -- Maja Popławska Przychodnia Weterynaryjna- Popławscy s.c tel. 0662-144-869 [B][COLOR=darkgreen] [/COLOR][/B]
  16. Lipcowy podsumowanie z lecznicy Florcia: -leki i krople 11/07- 60zł [B][COLOR=darkgreen]- Andzike[/COLOR][/B] Bojka -krople 20zł [COLOR=darkgreen]- [B]sylwiaso[/B][/COLOR] Nina -krople 15zł [B][COLOR=darkgreen]- mamanabank[/COLOR][/B] -- Maja Popławska Przychodnia Weterynaryjna- Popławscy s.c tel. 0662-144-869 [B][COLOR=darkgreen]Na zielono dopisałam dla kogo jest info :-)[/COLOR][/B]
  17. Skaczemy, pełni nadziei na lepsze jutro.
  18. Ja wiedziałam, że tak będzie :-D :loveu: :loveu: :loveu:
  19. Tak, tak. Zrobię allegro, tylko zapłacę za poprzednie aukcje (na ten moment mam 57zł z kawałkiem, bo robiłam ostatnio trochę wyróżnionych), tak więc zapłacę, odnowię te, które dziś wygasły i dołączę Mini. Potrzebuję chwilę czasu, żeby to ogarnąć, dzień, może trzy. Do końca tygodnia, OK?
  20. Pani dzwoniła dzisiaj ponownie z pytaniem czy każdy pies musi być wykastrowany. Wyjaśniłam. Czekamy dalej, znaczy Alf czeka na dom.
  21. Andzike, deklaracja dotarła! Dziękujemy! (dopisałam na lipiec)
  22. Post rozliczeniowy (6) zaktualizowany :-) Do góry skacz Psino z radości, że tyle osób się o ciebie troszczy! :loveu:
  23. Taki dom dla Lobo to chyba nawet nam się nie śnił. Niepokoje rozwiane! Pani suuuuper! Panowie też! Przy okazji uczeń wyczyścił Lobo uszy i pokazał Pani jak o nie dbać. Pani się ucieszyła, ze Lobo to Lobo, a nie Czesiek ;-) i od dzisiaj wszyscy będą tak do niego mówić. Także Czesiek w DS to Lobuś :-) Zadowolony, spokojny, nieprawdopodobnie oddany i posłuszny. Wokół posesji (świetnie ogrodzonej) są łąki i lasy, Lobo chodzi też na spacery, póki co na smyczy. Ma do towarzystwa małą superaśną suczkę. Bardzo nie chciał, żebyśmy go zabrali, gdy podpisywałam protokół lizał mnie po rękach. Świetny pies!
  24. Dzięki za relację! A ja potwierdzam. Kapi ma dobrych ludzi, czuje się swobodnie, jest radosny. A dziewczynka, która go wybrała, aktywnie towarzyszyła nam podczas wizyty, tuliła Kapiego i ciągle się uśmiechała :-) Oj, zobaczyć Kapiego o radosnych, spokojnych oczach to naprawdę wielka radość!
  25. [QUOTE]Te pieski sa najładniejsze [/QUOTE] Prawda? :-D
×
×
  • Create New...