Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Czekaj Ninko, jeszcze Ci synka urwipołcia dzisiaj przywiozę na jeden dzień, wychowaj go proszę choć trochę!
  2. Muszę się z Wami podzielić, mam dzisiaj to USG, na które bardzo liczę, że się wszystko okaże, co się ma okazać i w końcu będzie wiadomo jakie kolory ubranek wybierać. A jak mi nie powiedzą, to koniec, nie rodzę, nie będę kota w worku kupować!
  3. Bardzo, bardzo dziękujemy! Zawieźliśmy Małej 10kg suchej karmy, razem ze szczeniakami aż piszczały z radości już na sam widok worka. Do adopcji zostały jeszcze 3 psiaki. Jeszcze jeden łaciaty znalazł dom, chyba nr 1, zaraz popatrzę na zdjęcia i się upewnię.
  4. Zapytam Georga, ale chyba się nie uda. Ale to nic, jeszcze będziemy jeździć do suczki. I jeszcze żaden link na pierwszej nie działa... No to się zasmuciłam, idę zmieniać...
  5. Zalecenia dla Antosia: głodówka na dziś :-( i leki na dziś i jutro (DiaDog - 32zł) oraz od jutra (na próbę 3kg - 77zł) wyłącznie karma RC Gastro Intestinal 200g dziennie, no i antybiotyk do końca. Dzisiaj wszystko przywiozę. Płatność w lecznicy jak zwykle na koniec m-ca.
  6. O jaka duża córeczka! Mówiła mi Sylwia, że Ninka wzięła się za wychowywanie młodej. W końcu jest seniorką psiego rodu!
  7. O kurczę! A ja też dzisiaj przekazałam dla Bojki zapas karmy... źle zrobiłam! Uczniu, a Ty jeszcze nosić pomagałeś. Błąd! :-D A co do podwyżki, faktycznie cena wzrasta dla Bojki do 250zł. Brakujące 50zł zadeklarowała od maja p.Lucynka z Łowicza. Bardzo dziękujemy!!!
  8. Dopisałam ponownie wpłaty dla Małej i jeszcze raz dziękuję! Dziękuję również Andzike i Aikowo za dywaniki i kołdrę oraz hipoalergiczną karmę Acana dla Fary po alergicznej Nuri, która znalazła DS. Karmę przekazałam dzisiaj Farze. Dodatkowo 6kg karmy Winer i 5 dużych puszek. Dla psów w hoteliku Sylwiaso przekazałam 30kg suchej karmy, 15 dużych puszek, dywaniki, ręczniki, kołdrę itp. tkaniny oraz drapak i żwirek dla kota i 1,8kg kociej karmy od Andzike. Bardzo dziękujemy! Wybieram się dzisiaj do Antka z lekami, przy okazji odwiedzę Małą Czarną z Nieborowa z karmą. Zobaczymy czy sterylizacja jest już możliwa. Z inicjatywy Sylwiaso i finansowej pomocy Fundacji przyjaciele Czterech Łap do sterylizacji przygotowuje się również suczka ze skansenu, tymczasowiczka Pani Farowej i jest już po sterylizacji suczka w ciąży ze Szczudłowa. Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Każda z suczek dostała po 150zł, resztę musimy zorganizować we własnym zakresie. Myślę, że damy radę. Zwłaszcza, że Czarna ma już komplet potrzebnych funduszy.
  9. Byliśmy dzisiaj u Fary, przekazaliśmy karmę od Nuri, za którą jeszcze raz dziękujemy!!! Dostała też 6kg suchej karmy winer i 5 dużych puszek. Dzięki p.Prezes Inter Marche w Nowym Łowiczaninie jest w tym tygodniu zamieszczone kolorowe ogłoszenie Fary, za które również bardzo dziękujemy!
  10. Oj, Ninka zawsze pierwsza do smakołyków, na kolana i na stół potrafi wejść! :-D Uzupełniłam "zniknięte" wpłaty kwietniowe dla Ninki. I mam nadzieję, że już nie będą znikać. Dzisiaj Nina dostała nowy zapas karmy. Szczegóły na wątku 5 psów.
  11. No właśnie trochę mnie wcięło, wmurowało i mam focha, bo nie znoszę dwa razy robić tego samego... zwłaszcza, że pierwszy post też szlag trafił, ale mam w pamięci wszystko i dzisiaj zaktualizuję :-)
  12. [quote name='UMilki']Antoni trochę mnie martwi. A nawet bardziej niż trochę. Je wszystko, pije w normie, jeszcze przyjmuje antybiotyk, a jednak coopa całkiem luźna i znów pojawia się krew. Na szczęście humor mu dopisuje.[/QUOTE] Porozmawiam dzisiaj znów z lekarzem, badania wykluczyły jakieś zmiany, nie mam pojęcia co się dzieje... może trzeba będzie przez jakiś czas podawać specjalistyczną karmę. Zapytam.
  13. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9da7cd28a9f97488e3ffbc0f790c0fb9,10,19,0.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Rewelacja']Wszystkie takie piękne, obcięte, zadbane tylko ten [URL]http://img823.imageshack.us/img823/9059/dsc4859s.jpg[/URL] jak burek ze schroniska wygląda![/QUOTE] [quote name='Figafiga']Ha ha wszystkie mają szlachetne pochodzenie tylko on taki burkowaty :diabloti:[/QUOTE] Starałam się jak mogłam, lepiej nie będzie. Wykąpałam, wytrymowałam, pociachałam i mam dosyć. Za chwilę i tak będzie wyglądał tak samo, starczy jeden spacer... [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9da7cd28a9f97488e3ffbc0f790c0fb9,10,19,0.jpg[/IMG]
  15. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc4860.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6736/dsc4860.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/dsc4859s.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9059/dsc4859s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/dsc4869.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4701/dsc4869.jpg[/IMG][/URL]
  16. wstrętnej, podłej, złej awarii na pohybel - hop!!!
  17. [quote name='Figafiga']mamanabank linki zamień w podpisie swoim, na pierwszej stronie to samo, żaden czterołapek się nie otwiera, nie ma zdjęcia brzdąca z Nieborowa nr 3, właśnie przeczesuję dysk w poszukiwaniu. Zamieszanie na 102, ale damy radę!!![/QUOTE] Coś pięknego... zmienię, dziękuję, wrrrrr!!! Nie mogę tego znieść, ze tyle roboty na marne poszło.
  18. Naprawdę, potem z Juldanowymi trzema też było bez zgrzytów. Doszłyśmy do wniosku, że nie ma ich co wywozić, rzek zanieczyszczać, gdy nadejdzie czas, odda się do schroniska wszystkie razem, bo w jednym boksie mogą siedzieć. :-)
  19. I znów wszystko trzeba aktualizować, wcięło deklarację majuski. Dostałam również dla Fary deklarację kwietniową od Andzike oraz karmę hipoalergiczną po Nuri. Bardzo dziękujemy!!!
  20. Żegnaj Miśku Kochany! Zawsze będę Cię pamiętać... Za najpiękniejszy czas w jego życiu dziękujemy. [URL="http://img525.imageshack.us/i/dsc0448kt.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1241/dsc0448kt.jpg[/IMG][/URL]
  21. Świetne zdjęcia, rewelacyjny spacer! Ale przy tym zdjęciu autentycznie się wzruszyłam... cudowne... [url]http://img842.imageshack.us/img842/2702/dsc4900a.jpg[/url]
  22. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5b712c0e604024955944a1d903dd436d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/066a6d8daa8e241942a045df34c28054,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f6cae301a93604c393c6864dcf3540e1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/594896d49ce3ebbcaeb4c5d06a00f77b,10,19,0.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/cf0efd57f14b1d414324ccceb86f693d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7abddf9474ced6392c0aa10596336715,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/aa4c20ca1263eeda5c0ec299d7294732,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b1446e0511fc9a8d412a1e12ed17fc24,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3aeb11fd3c9e6b059c3bcc6074a403ff,10,19,0.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3557deb5c8b86ef732e628ce97b8a75c,10,19,0.jpg[/IMG] kwiecień (wielkanocny poniedziałek) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8e5b9d634a5ee7e58b33708baf7b14bd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/86949d238bb13b6837f9588ec1c77bd3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d243226dd6cca541f31385a273f8a786,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f269a874bf0c1f08de0335eafc55ea2e,10,19,0.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/59bbcb5121fda88df5a96917cd4e2eda,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/624b8d0f9911a77ac14f7389d2e0b34a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ed3088aa73a0d17313fa81639441f0e7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c4cd08a12c578d75a597585aa0e6f9eb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d04aea9b0b8834989e69a33c62b480e7,10,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...