Kiedy ja znajdę rękę, żeby coś napisać :roll: .....
majuska, to na pewno już, tylko wiesz... to jest tak jak z kundlami, którym mówisz, żeby nie żarły śmieci na dworze, a jak się zdarzy okazja i nie zauważysz to i tak zeżrą. Czyli mówienie "nie wolno" wcale nie oznacza, że nie wolno, tylko, że trzeba bardziej kombinować, żeby się udało ;-) a co masz się nachodzić za Paćką to i tak się nachodzisz, chyba że kupisz sobie ogrodzenie i obrożę elektryczną :-)