-
Posts
10302 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jamnicze
-
[quote name='M&S']Z przyjemnością, to jesteśmy umówione:);)[/QUOTE] Super, to do następnego roku :lol:
-
[quote name='Maalwi']A ja się znów dziwuję jacy ludzie są głupi... :angryy: Mama mówi,że nienormalna jestem,ze o takie rzezy się czepiam ale mnie to masakrycznie drażni! A mianowicie, w ciepłe dni mamy cał czas otwarty balkon Bibi tam wchodzi od czas do czasu i ogląda przez szparę... i znów jakies 2 baby wlazły nam do ogródka i zaczęły Bibi głaskać ti ti ti jaka słodka :angryy:Bibi szaleje piszczy bo nie może tak iść, jedna podnosi psa i pyskiem go do Bibi... Jak można tak nie myśleć? a co by było gdyby Bibi je uryzla albo ten pies ją? idiotki po prostu! :pissed: A potem jakiś facet powiedział,że Bibi jest skunksem :-([/QUOTE] Buraków ci u nas dostatek - niestety :angryy: Uwielbiam fotki w ruchu :) [URL]http://img30.imageshack.us/img30/9871/img0280iq.jpg[/URL] A tu Bibiłka po prostu wymiata :evil_lol: [URL]http://img24.imageshack.us/img24/4641/imgp7959.jpg[/URL]
-
Oj, to szkoda, że nie dałaś znać. Może w przyszłym roku razem wybierzemy się na stare miasto - dawno mnie już tam nie było
-
[quote name='deer_1987'] Ale to zdjecie jest stare, nie widzisz ze ma wlosy na ogonie? :diabloti:[/QUOTE] Oj, kto by się ogonowi przyglądał kiedy modelka tak ładnie się uśmiecha ;)
-
[quote name='virtavalo']jamnicze, czy ja takze moge podkraśc fotki z chowem?? Piekne sa te zdjecia :)................[/QUOTE] Oczywiście :) A który jest twój?
-
W takim razie trzymam kciuki za baski i manchestery w Chorzowie :) No to ja nie wiem co jest z tymi zdjęciami, mi nadal wyświetlają się losowo i to nie tylko w mojej galerii ale też u innych.
-
[quote name='M&S'] Eurazjerka była nawet ładna, wilczasta. Nie mam jej fotek, bo jakos tak szybko weszła na ring, że nawet niezauważyłam......[/QUOTE] To może ta sama co w Chojnicach była? [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/21-72.jpg[/url] Ja rozumiem, że spodenki powinny być szczupłe, ale jak psu tak wyraźnie rysują się żebra, to uważam, że to już przesada [url]http://img27.imageshack.us/img27/9313/sam0106.jpg[/url]
-
Mi też spodobał się pomysł człowiek+pies :)
-
[quote name='M&S']Fajne foty, szkoda, że nie zdążyłam do Sopotu na ocenę.......[/QUOTE] A byłaś? Szkoda, że się nie spotkałyśmy, bo my i tak do finałów czekaliśmy, trzeba było jakoś zaprezentować tą naszą grupkę ;) [quote name='deer_1987'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/28-2.jpg[/url] ale dumna![/QUOTE] Jak przystało na matkę radu :) Udały się dzieciaczki Felusi, udały i wnuczka Romka też już zbiera trofea, to jak tu nie być dumnym? :) [quote name='Cienka']Bo teraz by dojechać do nas nad morze to trzeba ze 2 dni wcześniej wyjechać:evil_lol: Wszędzie remonty niby na EURO :razz:[/QUOTE] Oj, coś w tym jest. Nie dość, że mamy wszędzie daleko, to jeszcze nam drogę "wydłużyli". [quote name='Buszki']To my do Bratysławy jechaliśmy 8 godzin ;). No proszę,[B]jamnicze [/B]się ukrywała,a teraz tyle fajnych foteczek dała :).[/QUOTE] Już nic nie mów o drodze, właśnie czeka mnie w piątek jakieś 10-11 godzin do Kowna, a że może być problem z wyjechaniem z Gdańska, to ciekawe o której dotrzemy na miejsce. [quote name='Izabela124.']Super sesja z Sopotu :)[/QUOTE] dzięki :) [quote name='M&S']Nie śmiej się, jechałam 7 godzin, a w zasadzie to głównie stałam, myslałam że zwariuję[/QUOTE] Pociąg ma teraz jechać ponad 8 godzin i już się zastanawiałam, czy nie kombinować jakiegoś transportu do Wa-wy, ale to czasowo widzę mała korzyść. [quote name='Cienka']No właśnie[B] jechałam[/B] to czas przeszły. A co ciekawsze chciałam zrobić magistra na SGGW ale jak usłyszałam, że pociągi też jeżdżą 7-8 godzin to mi zapał ostygł.[/QUOTE] Mi też by ostygł :evil_lol: [B]Nie wiem co jest grane ale nie wszystkie zdjęcia się wyświetlają (raz pokazują się te, innym razem inne), jak robie edycję, to wyskakują wszystkie. Wy też tak macie?[/B]
-
Na końcu wystąpiła mamusia - Felusia - weteranka :loveu: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/37-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/38-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/39-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/40-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/41-1.jpg[/IMG]
-
sędzia sprawdza czy to nie pluszak :evil_lol: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/32-2.jpg[/IMG] trzeba było też pokazać ząbeczki [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/33-2.jpg[/IMG] jeszcze rzut oka w stójce [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/34-2.jpg[/IMG] i trzeba trochę pobiegać [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/35-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/36-1.jpg[/IMG]
-
No i przyszedł czas na Sajdelka ustawianko... [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/29-2.jpg[/IMG] jeszcze trzeba zakręcić ogonek [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/30-2.jpg[/IMG] i można opisywać [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/31-2.jpg[/IMG]
-
Uparciuszek Zinka w akcji ;) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/25-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/26-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/27-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/23-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doggerek']jamnicze cudne zdjęcia :loveu: mogę podkraść 3 fotki (z BIS Użytków i z BOG I) ??[/QUOTE] Dzięki :) No pewnie, częstuj się.
-
Robal jest fuuu, ale zdjęcie bardzo ładne :) [url]http://img225.imageshack.us/img225/1285/resizeofpiesie005.jpg[/url]
-
Ereczka [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/21-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/22-2.jpg[/IMG] Saidi grzecznie czeka na swoja kolej [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/24-2.jpg[/IMG] A mamusia Feleczka bacznie się przygląda poczynaniom córek :) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/28-2.jpg[/IMG]
-
Dziewuszki: Romka [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/15-4.jpg[/IMG] Pina [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/16-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/18-2.jpg[/IMG] Erka i Zina [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/19-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/20-2.jpg[/IMG]
-
Porównanie Psów : Bubu i Ofik [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/11-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/12-4.jpg[/IMG] kukuk [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/13-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/14-4.jpg[/IMG] A Saidi tymczasem ... [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/17-3.jpg[/IMG]
-
[B]Trochę mnie nie było, bo byliśmy na zjeździe rodzinnym, takim weekendowym. Było super. Zjechało się z całej Polski jakieś 120 osób, zresztą nie tylko z Polski, przyjechali też z USA, ze Szkocji i chyba z Niemczech. Cha cha większości i tak nie znam, dlatego ciocia to zorganizowała, bo zauważyła, że młodsze pokolenia się już nie rozpoznają. Było ognisko, kiełbaski, śpiewy, tańce, pogadańce i w ogóle było wesoło :)[/B] A teraz obiecane foteczki z Sopotu Zmagania ringowe: Bubu [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/005-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/008-4.jpg[/IMG] Muszu [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/007-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/006-4.jpg[/IMG] Ofik [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/009-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/010-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/49.jpg[/url] grupa 4 taka mala :loveu: U nas nie poznalas mlodszej Niuni jeszcze z ogonem pelnym wlosow :diabloti:[/QUOTE] W końcu to najmniejsza grupa, wszystkiego 9 ras ;) [quote name='Metheora']ale super fotki ... oj jak mi sie już chce wystawy :P niedługo Chorzów :D[/QUOTE] A kiedy? cobym kciuki mogła trzymać :) [quote name='Maalwi']Metheora mi też, mi też! Wreszcie grzywek na fotkach! :)[/QUOTE] A ja już po woli mam dość i kończę sezon. Ale pewnie później będę tęsknic do tych emocji :) [quote name='Asiaczek']Mała prywata:smile: [SIZE=4][COLOR=red][B]ZAPRASZAM!!!![/B][/COLOR][/SIZE] Następny bazarek, którego jestem wspólzałozycielem;-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI%21-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586"]http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI!-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586[/URL] Zapraszam do zakupów, licytowania,podnoszenia... pzdr.[/QUOTE] Bardzo mi sie podobają niektóre kolczyki i cena bardzo przystępna. Ciekawe czy ja kiedyś w końcu przekłuje sobie uszy? Eeeeee chyba już nie. ;) [quote name='M&S']Cześć Sajduchy:) Piękne foty!!!![/QUOTE] Cześć wilcze :) [quote name='Błyskotka']Fajne te foty z finałów :)[/QUOTE] Dzięki [quote name='unikatowydiament']super foteczki :)[/QUOTE] Miło mi, że się podobają [quote name='bety']Tfu, tfu - oby jak najszybciej. Ja tak samo. Fajnie, że tak dużo super fotek na wystawach zrobiłaś. :) Pzdr[/QUOTE] Fotki to zasługa mojego TZ. Mie lubi wystaw, bo się na nich nudzi, ale jak już jest, to przynajmniej mam obfotografowane :) [quote name='M&S']Dzień dobry:)[/QUOTE] Aaa, całkiem dobry, dobry [quote name='Asiaczek']jamnicze zyje, ale czemu się do nas nie odzywa...? pzdr.[/QUOTE] Byłam na rodzinnym spotkani, a potem trzeba było trochę w domu prac nadgonić ;) [quote name='M&S']pewnie zarobiona, albo chce od nas odpocząć;)[/QUOTE] To pierwsze, to pierwsze :) [quote name='Buszki']Nio.I ukrywa się :evil_lol:.[/QUOTE] ;) [quote name='Asiaczek']Hehehe, pewnie ćwiczy z Sajdunią na podwójne Kowno;) pzdr.[/QUOTE] To też :) Trzeba wykorzystać ostatnie dni lata [quote name='M&S']Oooooo, to jest usprawiedliwiona. To Sajducha będzie zaraz interką.[/QUOTE] Już jest ;) Teraz zbieramy CACe na championat Litwy :) [quote name='Cienka']Ale Sajdelek jest interką :) Dzięki temu mam caciba z Sopotu choć raczej mi się nie przyda[/QUOTE] Przyda, przyda, jeszcze tylko 3 i już :)
-
Cha cha cha, jak miło jest się pośmiać przed nocką :) Asiu, gratulacje jeszcze raz za Białystok !!!!!
-
Witanko :) Jak miło, że się odezwałaś i Aiko nam pokazałaś. Śliczny chłopak z niego wyrósł, a jak wpatrzony w Pańcię [url]http://img690.imageshack.us/img690/1157/1007252j.jpg[/url]
-
A ja tu się zastanawiam co to za galeria w wybranych mi siedzi :evil_lol: Gratuluję maluszka:) Przecudne jest to zdjęcie [url]http://img834.imageshack.us/img834/3903/99154213.png[/url] Na tej pierwszej fotce wydawała mi się ciemniejsza, ale te ostatnie pokazuja jej jaśniejsze kudełki, czy ona sie wybarwi i będzie w kolorze Womba? Oczywiście Wombus też się ładnie uśmiecha :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-tOHefOHz-Ko/TlptIeKxVTI/AAAAAAAAAcA/4pGPu6o8U9I/s512/P1580932.JPG[/URL]
-
[B] [/B] [INDENT] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/54.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/55.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/56.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/57.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/58.jpg[/IMG] koniec [/INDENT]
-
grupa IV [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/49.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/50.jpg[/IMG] i oczywiście grupa V :smile: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/51.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/52.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/53.jpg[/IMG]