Na razie nikt o tą małą nie pytał, więc nie martw się, my się cieszymy chociażby z tego, że ktoś chce chomiki. Jest ich jeszcze wiele, więc potencjalni chętni mają w czym wybierać, że się tak wyrażę.
Wczoraj chwilkę rozmawiałam z bishop, wspominała coś, że się chyba osoby od Dody kontaktowały. Więc może coś ruszy :)