jaanka
Members-
Posts
3989 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaanka
-
[quote name='wegielkowa']taks-ekspresssss już uszyła! A wymiary Rambola otrzymała dziś w południe. Taksie:loveu:[/QUOTE] Ja nie wiem jak Taks to robi , jest niesamowita . Tempo w jakim szyje nie mieści mi się w głowie . Pamiętam przedostatni bazarek na którym było bardzo dużo do kupienia od ręki a dwa razy tyle doszywane na zamówienie . A szelki od Niej to moje ulubione . Żałuję że nie mogę teraz zaszaleć na bazarku , może i dobrze że komp mi się posypał to nie wchodzę żeby oglądać . Dla Taks:Rose:
-
Diamętowa wykombinowała że ekonomiczniej będzie mu te uszy ukręcić zamiast leczyć :diabloti:
-
Ale jak do suchego to trzeba parzyć , w gotowanym mielone samo się rozmiękczy . Suche jest dobre , daję też ale na problemy kichowe to ważny jest ten film z siemienia . To zalej wrzątkiem ze dwie łyżki całych nasionek i przykryj szklankę talerzykiem . Potem daj do wypicia samo lub polej karmę . U nas też hepatil na stałe w apteczce . Dr. Bałucińska jest wetem nie tylko od akupunktury . Leczy też zwierzęta egzotyczne . Kiedyś przepisała jakiś lek a ja jak zwykle wypytuję co i jak ... a Ona na to - żyrafie i mojej córce pomogło :lol: [URL]http://www.bbvet.pl/[/URL] a gluty to się robią przy gotowaniu .
-
Ale słodki ten Wasz Rambonek i jaki cierpliwy , zwłaszcza dla tej czerwonej kurtki która maltretowała mu uszy ;) Co dostaje na te stawy ?
-
Od lat mam zawsze cały słój siemienia pod ręką jako panaceum na wiele schorzeń . Cidziennie parzę całe lub zmielone . Dodaję do karmy zmielone , to jedyne roślinne źródło kwasów omega i mam nadzieję że także tajemniczej nie uznawanej przez medycynę konwencjonalną witaminy b 17 . Pomaga na owrzodzenia przewodu pokarmowego , wątrobę i wypróżnienia . Lepiej dawać jakiś czas po lekach bo tworzy ochronny film na bebeszkach co ewentualnie może troszkę zmniejszyć działanie leku . Ale to już tak na wszelki wypadek bo ostrożna jestem i dmucham na zimne .
-
Wetem nie jestem ale wydeptaliśmy przez lata niejedna ścieżkę z naszymi zwierzakami . Pozbierałam trochę doświadczeń niestety . Ten lek z tego co pamiętam dobrze jest podawać z jakimś specyfikiem na wątrobę . Wybór jest spory . Ja preferuję hepatil . Nie wiem jak jest z Cushingiem i co bierze ale zawsze warto wątrobę osłonić , Nawet jak jest w tym momencie zdrowa . Polecam zaparzone siemię lniane . Jezeli pies nie chce to wlewam mięsny wywar albo drobno pokrojone mięso . Daję lekko ciepłe , skutkiem ubocznym może byc wyleczenie wrzodów ;)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Siedziałyśmy w samochodzie...a on wsiadł, zamówił kurs to pojechałysmy.:oops:[/QUOTE] Tak wlaśnie myślałam :evil_lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Jaanka, ten dzisiejszy Kastor to nowe znalezisko z dziś:). Ten u weta od 3dni ma na imię Rambo.[/QUOTE] Ale ja doskonale wiem , tylko czasami udaję demencję . A od Was też mam jednego pieska tylko nie wiem który to ...:evil_lol: Oczywiście że odróżniam , bywam u Rambo i czekam na foty i wieści . -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Myślę, że nosiciel tego imienia powinien mieć odpowiednią matkę chrzęstną:diabloti:[/QUOTE] No domyślamy się nawet że to powinna być wielbicielka łakoci , Ale mam nadzieję że stawy ma ok , bo mnie jakos ta matka chrzęstna zaniepokoiła -
[quote name='Maupa4']Przekazałam Luśce - pół nocy płakała ... :shake:[/QUOTE] Luśka nie pękaj :lol: Ponieważ reprezentujemy zbliżony kanon urody ( mam nadzieję że nie uraziłam ;) ) ja stosuję się do takiego ludowego przysłowia - lepiej żeby się bali niż żeby się śmali :diabloti: I nie rycz mała nie rycz :shake:
-
[quote name='wegielkowa'] Dzwoniłam. Największe zmartwienie to stawy. Jutro wet dokładniej przyjrzy się. .[/QUOTE] jednak stawy , niestety wykrakałam :-(
-
[quote name='wegielkowa']Dzięki Zagranica:) Emilia, kiedy przyjeżdżasz? Mam do sprzedania bardzo drogi tort orzechowy i konfiturę z rajskich jabłuszek (też bardzo droga).[/QUOTE] Migę dorzucić bardzo zdrowy ocet jabłkowy i kiszoną kapustę :lol:
-
[quote name='emilia2280']ja nie onkowa, ale biedny strasznie :( jak juz bédzie wiadomo co i jak, to my mu choc jaja zasponsorujemy do sloiczka :)[/QUOTE] niezły bonus od cioteczki Emilii :razz:
-
[quote name='Bila']My mamy wieści dobre. To była torbiel zastoinowa bez cech złośliwości. tak mi przeczytali na histo. Pani powiedziała,że to łagodna forma nowotworu, niezłośliwego[/QUOTE] Bardzo się cieszę .:multi: Przez jakiś czas nie bedę się wymądrzać na forum bo komp się wkurzył i wyzionął ducha . Akurat tuż po gwarancji . Jest kolejnym po samochodzie i kilku innych niezbędnych gadźetach które podziękowały za współpracę hurtem . No chyba że gdzieś dorwę jakiś słabo pilnowany ;) Tak jak teraz .
-
Biedak wygląda nie na 3 a na 13 lat . Czy te tylne łapy tylko z niedożywienia ? Najgorsze te uszy pełne ropy . Czy ci ludzie oddadzą go w razie czego ( wiem że nie macie gdzie i za co ) . A ten drugi jest w przyzwoitym stanie ?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam że Diamentowe Łoko cos wypatrzy :(