Jump to content
Dogomania

jaanka

Members
  • Posts

    3989
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jaanka

  1. Betuana :calus: Maupo jak Wiewióreczka dzisiaj ? Bila , dobrze że Bilbo się nie podarł . Mam w domu jego dalekiego kuzyna , chyba są spokrewnieni przez jakąś babcię lub pradziadka który właśnie przechodził niedaleko ;)
  2. [quote name='wegielkowa']taks-ekspresssss już uszyła! A wymiary Rambola otrzymała dziś w południe. Taksie:loveu:[/QUOTE] Ja nie wiem jak Taks to robi , jest niesamowita . Tempo w jakim szyje nie mieści mi się w głowie . Pamiętam przedostatni bazarek na którym było bardzo dużo do kupienia od ręki a dwa razy tyle doszywane na zamówienie . A szelki od Niej to moje ulubione . Żałuję że nie mogę teraz zaszaleć na bazarku , może i dobrze że komp mi się posypał to nie wchodzę żeby oglądać . Dla Taks:Rose:
  3. Diamętowa wykombinowała że ekonomiczniej będzie mu te uszy ukręcić zamiast leczyć :diabloti:
  4. Ale jak do suchego to trzeba parzyć , w gotowanym mielone samo się rozmiękczy . Suche jest dobre , daję też ale na problemy kichowe to ważny jest ten film z siemienia . To zalej wrzątkiem ze dwie łyżki całych nasionek i przykryj szklankę talerzykiem . Potem daj do wypicia samo lub polej karmę . U nas też hepatil na stałe w apteczce . Dr. Bałucińska jest wetem nie tylko od akupunktury . Leczy też zwierzęta egzotyczne . Kiedyś przepisała jakiś lek a ja jak zwykle wypytuję co i jak ... a Ona na to - żyrafie i mojej córce pomogło :lol: [URL]http://www.bbvet.pl/[/URL] a gluty to się robią przy gotowaniu .
  5. [quote name='malawaszka']a to mielone stosujesz odtłuszczone czy normalne?[/QUOTE] normalne , mielę tuż przed podaniem . W blenderze lub starym młynku do kawy . Odtłuszczonego nie kupuję .
  6. Ale słodki ten Wasz Rambonek i jaki cierpliwy , zwłaszcza dla tej czerwonej kurtki która maltretowała mu uszy ;) Co dostaje na te stawy ?
  7. Od lat mam zawsze cały słój siemienia pod ręką jako panaceum na wiele schorzeń . Cidziennie parzę całe lub zmielone . Dodaję do karmy zmielone , to jedyne roślinne źródło kwasów omega i mam nadzieję że także tajemniczej nie uznawanej przez medycynę konwencjonalną witaminy b 17 . Pomaga na owrzodzenia przewodu pokarmowego , wątrobę i wypróżnienia . Lepiej dawać jakiś czas po lekach bo tworzy ochronny film na bebeszkach co ewentualnie może troszkę zmniejszyć działanie leku . Ale to już tak na wszelki wypadek bo ostrożna jestem i dmucham na zimne .
  8. Wetem nie jestem ale wydeptaliśmy przez lata niejedna ścieżkę z naszymi zwierzakami . Pozbierałam trochę doświadczeń niestety . Ten lek z tego co pamiętam dobrze jest podawać z jakimś specyfikiem na wątrobę . Wybór jest spory . Ja preferuję hepatil . Nie wiem jak jest z Cushingiem i co bierze ale zawsze warto wątrobę osłonić , Nawet jak jest w tym momencie zdrowa . Polecam zaparzone siemię lniane . Jezeli pies nie chce to wlewam mięsny wywar albo drobno pokrojone mięso . Daję lekko ciepłe , skutkiem ubocznym może byc wyleczenie wrzodów ;)
  9. Maupo a może skonsultuj Migśkę u dr.Bałucińskiej . Zajmuje się akupunkturą . Pomogła mojej kotce w odzyskaniu sprawności kiedy weci wyczerpali możliwości . Malawaszko rozumiem że sraczuszka po leku ? A wet. zapisał leki osłonowe na wątrobę ?
  10. [quote name='savahna']Siedziałyśmy w samochodzie...a on wsiadł, zamówił kurs to pojechałysmy.:oops:[/QUOTE] Tak wlaśnie myślałam :evil_lol:
  11. [quote name='Bila']O matko zwariowałam:evil_lol:. To kto tajniacko klika, Ty czy Maupa?:razz:[/QUOTE] Chyba obie :evil_lol: Ja zamordowałam swój komputer ale jako że jestem jak widać odrobinkę uzależniona to wykorzystuję inne .
  12. Jestem z wizytą u ...komputra ;) Myślałam że Bila mnie pyta :hmmmm: Tak to jest jak się człowiek tajniaczy . Nie doczyta i ... Dzięki pysznie wyladają .
  13. [quote name='wegielkowa']Jaanka, ten dzisiejszy Kastor to nowe znalezisko z dziś:). Ten u weta od 3dni ma na imię Rambo.[/QUOTE] Ale ja doskonale wiem , tylko czasami udaję demencję . A od Was też mam jednego pieska tylko nie wiem który to ...:evil_lol: Oczywiście że odróżniam , bywam u Rambo i czekam na foty i wieści .
  14. [quote name='wegielkowa']Myślę, że nosiciel tego imienia powinien mieć odpowiednią matkę chrzęstną:diabloti:[/QUOTE] No domyślamy się nawet że to powinna być wielbicielka łakoci , Ale mam nadzieję że stawy ma ok , bo mnie jakos ta matka chrzęstna zaniepokoiła
  15. [quote name='Maupa4']Gadamy z Tobą tylko na dłuższe pogaduszki to możemy sobie pozwolic jak do domu wrócimy - teraz stukamy w klawisze jak nikt nie widzi :roll:[/QUOTE] Aha , to może jednak załapię się na ten lukrowany dobroć :sabber:
  16. Po mojej autoprezentacji to już ze mną nie gadacie czy Luśka się obraziła ? :-( Bo nie wiem czy mogę kawałek tego rogala ? A obroże jak zawsze super , dobrze że szelek nie ma . Trochę mi lżej ;)
  17. Daj testowo i obserwuj czy chętnie się zabierze do glumania . Jak zobaczysz że odgryza i łyka to uważaj żeby nie zaszkodziło na żołądek . Taka i moja porada , uciekam bo gonią od kompa .
  18. [quote name='Maupa4']Przekazałam Luśce - pół nocy płakała ... :shake:[/QUOTE] Luśka nie pękaj :lol: Ponieważ reprezentujemy zbliżony kanon urody ( mam nadzieję że nie uraziłam ;) ) ja stosuję się do takiego ludowego przysłowia - lepiej żeby się bali niż żeby się śmali :diabloti: I nie rycz mała nie rycz :shake:
  19. [quote name='wegielkowa'] Dzwoniłam. Największe zmartwienie to stawy. Jutro wet dokładniej przyjrzy się. .[/QUOTE] jednak stawy , niestety wykrakałam :-(
  20. [quote name='wegielkowa']Dzięki Zagranica:) Emilia, kiedy przyjeżdżasz? Mam do sprzedania bardzo drogi tort orzechowy i konfiturę z rajskich jabłuszek (też bardzo droga).[/QUOTE] Migę dorzucić bardzo zdrowy ocet jabłkowy i kiszoną kapustę :lol:
  21. [quote name='emilia2280']ja nie onkowa, ale biedny strasznie :( jak juz bédzie wiadomo co i jak, to my mu choc jaja zasponsorujemy do sloiczka :)[/QUOTE] niezły bonus od cioteczki Emilii :razz:
  22. [quote name='Bila']My mamy wieści dobre. To była torbiel zastoinowa bez cech złośliwości. tak mi przeczytali na histo. Pani powiedziała,że to łagodna forma nowotworu, niezłośliwego[/QUOTE] Bardzo się cieszę .:multi: Przez jakiś czas nie bedę się wymądrzać na forum bo komp się wkurzył i wyzionął ducha . Akurat tuż po gwarancji . Jest kolejnym po samochodzie i kilku innych niezbędnych gadźetach które podziękowały za współpracę hurtem . No chyba że gdzieś dorwę jakiś słabo pilnowany ;) Tak jak teraz .
  23. O jak dobrze Was widzieć . Martwiłam się że dlugo nie pisałaś ale bałam sie zpytać . Biedny Pan Cerowany :(
  24. Biedak wygląda nie na 3 a na 13 lat . Czy te tylne łapy tylko z niedożywienia ? Najgorsze te uszy pełne ropy . Czy ci ludzie oddadzą go w razie czego ( wiem że nie macie gdzie i za co ) . A ten drugi jest w przyzwoitym stanie ?
  25. Wiedziałam że Diamentowe Łoko cos wypatrzy :(
×
×
  • Create New...